Król nokautu zmarł nagle! 30-letni mistrz MMA nie żyje

2020-07-13 7:31 MSo
Jahreau Shepherd
Autor: Instagram / Jahreau Shepherd Jahreau Shepherd

Tragiczne wieści przekazała organizacja Contenders. 30-letni mistrz federacji Jahreau "Koszmar" Shepherd zmarł niespodziewanie. Nie wiadomo, jaka była przyczyna jego zgonu. Szefowie Shepherda przekazali kondolencje i są całkowicie zdruzgotani napływającymi informacjami.

Był jednym z bardziej utalentowanych zawodników MMA. Jahreau Shepherd słynął ze swojej agresywności i ofensywnego stylu walki. To właśnie dlatego był koszmarem dla swoich przeciwników. Często "układał ich do snu" poprzez efektowne nokauty. Stoczył osiem zawodowych pojedynków w MMA, z czego wygrał sześć - aż pięć przez nokaut!

Gamrot powalczy z Mańkowskim?! „Jak dostaniemy po 2 mln zł na głowę to walczymy” [WIDEO]

ZMASAKROWANY Norman Parke odwieziony do SZPITALA po walce z Gamrotem l KSW 53

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W lutym tego roku został mistrzem organizacji Contenders. Na gali w Norwich pokonał Quintena DeVreughta, zakładając na swoje biodra efektowne trofeum. Niestety, nigdy nie będzie dane mu go obronić. Federacja poinformowała właśnie fanów, że "Koszmar" Shepherd właśnie zmarł. Miał zaledwie 30 lat.

Jaka była przyczyna zgonu? Tego na razie nie wiadomo lub nie podano do informacji. - Wszyscy są całkowicie zdruzgotani po informacji o jego śmierci. Był naszym mistrzem wagi pół średniej. Shepherd to niesamowita osobowość z wielkim uśmiechem i zaraźliwym śmiechem. Skupiał się na drodze na szczyt. Mistrz trzech różnych federacji miał ciężkie ręce i serce wojownika - cytuje komunikat Contenders "The Sun".

Dusił rywala jak boa, a potem ratował mu życie. HORROR po efektownym zakończeniu walki [WIDEO]

Najnowsze