Dusił rywala jak boa, a potem ratował mu życie. HORROR po efektownym zakończeniu walki [WIDEO]

2020-07-12 20:07 Damian Okła
Makwan Amirkhani, Danny Henry
Autor: Twitter/UFCEurope

To był jeden z historycznych momentów w historii największej organizacji mieszanych sztuk walki. UFC przeniosło się bowiem do Zjednoczonych Emiratów Arabski, a dokładnie do Abu Zabi, gdzie odbyła się gala UFC 251. Na tzw. "fight island" można było zobaczyć mnóstwo pasjonujących walk. Nie obyło się również bez drastycznych scen. Takie miały miejsce w walce Makwana Amirkhaniego z Dannym Henrym.

Przeniesienie gali do Abu Zabi w dobie pandemii koronawirusa było dla UFC ogromnym przedsięwzięciem. Dana White postawił jednak na swoim i wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. W dodatku karta walk była naszpikowana gwiazdami, a kibice zobaczyli aż trzy pojedynki o tytuł mistrzowski. Nie mniej ciekawie było w innych starciach, gdzie również brakowało nokautów, czy efektownych poddań.

Tak Szpilka NAPLUŁ kibicowi w twarz – wyciekło nagranie [WIDEO]

Oto Rzeźnik kobiecych serc! Kuba Rzeźniczak największym amantem polskiej piłki | FUTBOLOGIA

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Bardzo szybko zakończyła się walka Makwana Amirkhaniego z Dannym Henrym. Reprezentant Finlandii o irańskich korzeniach słynie z efektownych poddań. W UFC zakończył tak aż cztery starcia i na UFC 251 potwierdził, że w parterze radzi sobie bardzo dobrze. Już w pierwszej rundzie powalił Szkota i zaczął go dusić. Uścisk był na tyle silny, że Henry nie zdołał się wyswobodzić.

Ukochana Bartosza Kurka chwali się sylwetką! "Forma na lata" [ZDJĘCIA]

Sędzia był zmuszony przerwać walkę i zrobił to w zasadzie w ostatniej chwili. Gdyby duszenie potrwało kilka sekund dłużej, na gali mogłoby dojść do tragedii. Henry po poluzowaniu uścisku był bowiem nieprzytomny i Amirkhani bez zastanowienia rzucił się do cucenia swojego rywala. Na szczęście Szkotowi nic poważnego się nie stało.

Najnowsze