Gamrot powalczy z Mańkowskim?! „Jak dostaniemy po 2 mln zł na głowę to walczymy” [WIDEO]

2020-07-12 15:26 Mateusz Fudala
Mateusz Gamrot
Autor: Kamil Kacperczyk Mateusz Gamrot

Mateusz Gamrot (30 l., 16-0) w brutalnym stylu porozbijał Normana Parke’a (33 l., 28-7-1) na gali KSW 53 w Warszawie i prawdopodobnie raz na zawsze zakończył ich wieloletni spór. „Gamer” po walce został zapytany o hipotetyczny pojedynek ze swoim przyjacielem Borysem Mańkowskim. – Jak dostaniemy po 2 mln zł na głowę to walczymy – odpowiedział zaskakująco Gamrot.

Dla Gamrota był to powrót do federacji KSW po 20 miesiącach nieobecności i trzeba przyznać, że wrócił w wielkim stylu. Polak już w pierwszej rundzie rozkwasił rywalowi nos i konsekwentnie lał go w stójce. Gamrot znany jest ze swych umiejętności zapaśniczych, jednak w pojedynku z Parkiem praktycznie nie schodził do parteru. Niczym doświadczony pięściarz - konsekwetnie obijał rywala ciosami z różnych płaszczyzn.

KSW 53: Wyniki walk. Kto wygrał?

- Przyznam szczerze, że chciałem ukarać Normana w inny sposób. Plan A był taki, że miałem go przewrócić i poddać w parterze, ale szło mi tak wspaniale w tej stójce, że nie zmieniałem już niczego. Rano przed walką wymyśliłem, że jak przeprosi za wszystko, to podam mu rękę, zakopiemy wojenny topór i każdy rozejdzie się w swoją stronę. No, chyba że znowu wygra z pięcioma Polakami i będzie mnie zapraszał, to powrotem sprowadzę go na ziemię – mówił po gali zawodnik American Top Team.

KSW 53: ZMASAKROWANY Norman Parke odwieziony do szpitala walce z Gamrotem [WIDEO]

Gamrot po zdemolowaniu Parke'a: Jestem PONAD WSZYSTKIMI l KSW 53

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Po efektownym zwycięstwie Gamrot został zapytany o ewentualne pojedynki z kolegami z klubu „Czerwony Smok”, którzy również wygrali swoje walki na KSW 53: Romanem Szymańskim i Borysem Mańkowskim:

- Romek jest jeszcze daleko, nawet nie ma co mówić, by się zbliżał do walki ze mną. Jeśli zaś chodzi o Borysa, to trochę żartobliwie padła kwota 10 mln zł. Z mojej strony to wygląda tak, że jeśli obaj dostaniemy po 2 mln na głowę, to wyjdziemy do walki – oświadczył Gamrot.

KSW 53: Mańkowski - Wrzosek. "Diabeł Tasmański" górą, "Polski Zombie" chce rewanżu!

Najnowsze