KSW 54 w sierpniu. Izu Ugonoh będzie walczył z niedoszłym rywalem "Pudziana"!

2020-08-03 20:37 MC
Izu Ugonoh vs Quentin Domingos
Autor: KSW Izu Ugonoh vs Quentin Domingos na KSW 54

Były pięściarz Izu Ugonoh niebawem stoczy swoją pierwszą walkę w MMA. Wystąpi bowiem na gali KSW 54, która odbędzie się 29 sierpnia. Czeka go nie lada wyzwanie. W debiucie zmierzy się z niedoszłym rywalem Mariusza Pudzianowskiego!

W związku z pandemią koronawirusa, największa europejska federacja zorganizowało na razie jedną galę w 2020 roku. W lipcu byliśmy świadkami KSW 53, gdzie doszło między innymi do starć Mateusz Gamrota z Normanem Parkiem czy Borysa Mańkowskiego z Marcinem Wrzoskiem. Czas na kolejne wydarzenie. KSW 54 odbędzie się 29 sierpnia, chociaż na razie nie podano lokalizacji. Wiadomo, że dojdzie tam do pojedynku Izu Ugonoha z Quentinem Domingosem.

Marcin Najman ogłosił, że walczy na FAME MMA 8! Zna już rywala [WIDEO]

Andrzej Kostyra ujawnia ZAROBKI w FAME MMA i KSW

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ugonoh zaczynał karierę w sportach walki od kickboxingu. Później zdecydował się na boks. W sumie stoczył dwadzieścia pojedynków. Na jego bilans złożyło się osiemnaście zwycięstw i dwie porażki. W lipcu 2019 roku zakończył karierę w tej dyscyplinie i zdecydował się na MMA, trenując w WCA Fight Team między innymi z Janem Błachowiczem i Damianem Janikowskim.

Zawodniczka KSW zaskoczyła FRYZURĄ. "Takich włosów to nigdy nie miałam" [ZDJĘCIE]

Domingos, mierzący ponad 190 centymetrów i ważący blisko 120 kilogramów, w sierpniu zadebiutuje w KSW. Pierwotnie miał walczyć w marcu na KSW 53 w Łodzi z Mariuszem Pudzianowskim, jednak Polak nabawił się kontuzji, po czym galę odwołano ze względu na pandemię koronawirusa. Francuz ma na koncie pięć zwycięstw w sześciu walkach w MMA.

Najnowsze