KSW 85 KARTA WALK Gala XTB KSW 85 Kolejność walk KTO WALCZY na KSW 85? Gala XTB KSW 85 Lista walk

i

Autor: Instagram / KSW KSW 85 KARTA WALK Gala XTB KSW 85 Kolejność walk KTO WALCZY na KSW 85? Gala XTB KSW 85 Lista walk

XTB KSW 85 w Nowym Sączu

KSW 85 KOLEJNOŚĆ WALK XTB KSW 85 KARTA WALK Gala XTB KSW 85 dzisiaj 19.08.23 KTO WALCZY?

2023-08-19 18:49

KSW 85 KOLEJNOŚĆ WALK XTB KSW 85 KARTA WALK Gala XTB KSW 85 dzisiaj 19.08.23 KTO WALCZY? XTB KSW 85 lista walk. Zgodnie z planem KSW organizuje co miesiąc kolejną swoją galę. Tym razem czeka nas z pewnością bardzo ciekawe zestawienie – zobaczymy aż dwie walki mistrzowskie, w wadze półciężkiej oraz piórkowej. Sprawdź, kto walczy na gali KSW 85 i jaka jest kolejność walk. Gala XTB KSW 85 KARTA WALK dzisiaj 19.08 KSW 85 kolejność walk dzisiaj.

KARTA WALK KSW 85:

  • Salahdine Parnasse – Robert Ruchała (do 65,8 kg) – walka o pas mistrzowski wagi piórkowej
  • Ibragim Chuzhigaev – Bogdan Gnidko (do 93 kg) – walka o pas mistrzowski wagi półciężkiej
  • Patryk Kaczmarczyk – Daniel Tarchila (do 65,8 kg)
  • Patryk Surdyn – Kamil Szkaradek (do 61,2 kg)
  • Kleber Raimundo Silva – Rafał Kijańczuk (limit umowy do 95 kg)
  • Michał Pietrzak – Marcin Krakowiak (do 77,1 kg)
  • Adrianna Kreft – Yasmin Guimaraes (do 56,7 kg)
  • Łukasz Rajewski – Wilson Varela (limit umowny do 72 kg)
  • Wiktoria Czyżewska – Sandra Succar (do 56,7 kg)

XTB KSW 85 KARTA WALK dzisiaj 19.08.23 Gala KSW 85 kto walczy? KSW 85 kolejność walk

Po mniej spektakularnej gali KSW 84 przyszedł czas na mocniejsze uderzenie. Tym razem zobaczymy nie jedną, a dwie walki mistrzowskie, w których głównymi bohaterami będą Ibragim Chuzhigaev i Bogdan Gnidko oraz Salahdine Parnasse i Robert Ruchała. Fani z pewnością zacierają na walkę o pas mistrza wagi półciężkiej, bowiem Bogdan Gnidko już dał się poznać jako niezwykle widowiskowy zawodnik – na wszystkie 10 walk stoczone do tej pory w karierze, wszystkie wygrał przed czasem. Z pewnością będzie on chciał również w ten sposób zdobyć pas mistrzowski. W drugim przypadku jest to o tyle ciekawe, że Salahdine Parnasse to mistrz KSW wagi lekkiej i piórkowej, a Robert Ruchała to... tymczasowy mistrz wagi piórkowej, dojdzie więc unifikacji pasów w tej kategorii. Ale to nie jedyne emocje na nadchodzącej gali.

KSW 85 KOLEJNOŚĆ WALK Gala KSW 85 Karta walk dzisiaj 19 sierpnia KSW 85 lista walk 

Oprócz walk mistrzowskich czeka nas aż 7 innych pojedynków, choć będą to raczej starcia zawodników z niższych miejsc rankingowych. Fani mogą zwrócić większą uwagę na starcie niezwykle doświadczonego Klebera Raimundo Silvy z niewiele młodszym Rafałem Kijańczukiem, który chciałby wrócić na zwycięską ścieżkę po porażce z Bogdanem Gnidko. Warto również obserwować, jak młodziutki, ledwie 20-letni Daniel Tarchila poradzi sobie w starciu Patrykiem Kaczmarczykiem. Mołdawski zawodnik w debiucie pokonał Wojciecha Kazieczkę i z pewnością chciałby zrobić kolejny krok w górę rankingu, pokonując będącego o miejsce wyżej (7.) Kaczmarczyka, który po porażce ze Śmiełowskim szybko się odbił i pokonał Pascala Hintzena. Na gali KSW 85 nie zabraknie także pań, które stoczą dwa pojedynki.

Najnowsze