XTB KSW Epic

i

Autor: Instagram/ksw_mma XTB KSW Epic

Wielka gala

KSW: Epic PPV JAK KUPIĆ? XTB KSW: Epic gdzie oglądać galę XTB KSW: Epic PPV gdzie kupić? KSW: Epic LIVE STREAM PPV jak oglądać? XTB KSW: Epic PPV gdzie oglądać? KSW Epic gdzie walki za darmo?

2024-02-23 10:11

KSW: Epic PPV JAK KUPIĆ? XTB KSW: Epic gdzie oglądać galę XTB KSW: Epic PPV gdzie kupić? KSW: Epic LIVE STREAM PPV jak oglądać? XTB KSW: Epic PPV gdzie oglądać? Długo wyczekiwana gala w końcu stanie się faktem! W sobotni wieczór federacja KSW ruszy z nowym projektem i nowym pomysłem na gale, który nawiązuje do korzeni całej organizacji. Zwieńczeniem wydarzenia w Gliwicach będzie pojedynek Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem. Studio przed galą od 17:30 na kanale Koloseum na YT oraz FB Super Express Sport. KSW: Epic PPV jak kupić? XTB KSW: Epic gdzie oglądać?

KSW: Epic PPV gdzie kupić? XTB KSW: Epic stream online LIVE. KLIKNIJ!

Studio na żywo przed galą XTB KSW: Epic na żywo na kanale Koloseum na YT oraz na FB Super Express Sport oraz Super Express. Po studiu dwie darmowe walki. Zapraszamy od 17:30! KLIKNIJ TUTAJ!

KSW w tym roku obchodzić będzie dwudzieste urodziny. Pierwsza gala tej federacji odbyła się 27 lutego 2004 roku i od tamtego czasu zmieniło się mnóstwo. Samo MMA stało się sportem niebywale popularnym na świecie, a wraz z popularnością dyscypliny i rosnącym zainteresowaniem budowało się całe KSW. Obecnie to największa organizacja MMA w Europie. Włodarze w wyjątkowy sposób uczczą dwudziestolecie, bo gala XTB KSW: Epic w Gliwicach zapowiada się niebywale ekscytująco. Organizacja wróci nieco do korzeni, bo na wydarzeniu zobaczymy kilka różnych stylów walki i karta walk pod tym względem jest mocno wymieszana. Nie zabraknie również i czystego MMA. Ale wszyscy czekają przede wszystkim na to, co wydarzy się pod koniec gali, a więc podczas walki Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem.

KSW: Epic PPV ile kosztuje? XTB KSW: Epic transmisja PPV

Na przeciw siebie staną dwie legendy polskich sportów walki, które zmierzą się w formule bokserskiej. Dla Khalidova będzie to całkowity debiut, bo jeszcze nigdy nie miał okazji toczyć pojedynku pięściarskiego i to między innymi dlatego to Adamek jest większym faworytem tej rywalizacji. W sobotę zobaczymy również m.in. Darko Stosicia, Phila De Friesa, czy turniej MMA.

Gala XTB KSW: Epic odbędzie się w sobotę 24 lutego. Wydarzenie dostępne będzie jedynie w usłudze PPV oraz na Canal+Online. Transmisję można wykupić w TYM MIEJSCU. WYSTARCZY KLIKNĄĆ! Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:00. A od godziny 17:30 zapraszamy do studia na kanał Koloseum oraz profil Facebook'owy Super Express Sport!

Najnowsze