ZADYMA przed galą FAME MMA 9! Krycha rzucił się na Kubę Posta [WIDEO]

2021-02-28 20:32 mso
Kuba Post, Krycha, FAME MMA 9
Autor: FAME MMA ZRZUT EKRANU Kuba Post, Krycha, FAME MMA 9

Wielkimi krokami zbliża się gala FAME MMA 9! Już 6 marca najpopularniejsi celebryci i influencerzy w Polsce wejdą do ringu, by rozwiązać swoje konflikty. Czasem atmosfera napięta jest nawet między tymi bohaterami gali, którzy się ze sobą nie mierzą. Podczas drugiej konferencji przed galą doszł do poważnej zadymy. "Krycha" rzucił się na "Kubę Posta"!

FAME MMA to największa polska federacja freak-fightowa. Od początku swojej działalności słynie z wyjaśniania konfliktów między popularnymi celebrytami, influencerami i YouTuberami. Podczas konferencji przed galą FAME MMA 9 doszło do poważnej zadymy między "Krychą" a "Kubą Postem". Co ciekawe, panowie nie mierzą się ze sobą, a konflikt rozpoczął się z powodu słów, które padły z ust YouTubera.

Bonus BGC o kolejnej walce na FAME MMA i ZADYMIE na roaście Najmana

Kuba Post nie szczędził złośliwości siedzącemu obok Krystianowi Wilczakowi. Zawodnik ANKOS MMA rzucił się na przeciwnika, a po chwili dwójkę rozdzieliła ochrona. Obaj wojownicy organizacji FAME MMA zostali rozsadzeni przy stole. - Bardzo łatwo Cię podpalić strasznie, wiesz? - rzucił po awanturze debiutujący w FAME MMA Post.

Przed "Krychą" czwarta walka w organizacji FAME MMA. Do tej pory może pochwalić się bilansem 2-1. Z powodu kontuzji, rywal Wilczaka musiał wycofać się z pojedynku. "Krycha" podejmie Patryka "Mortalcio" Barana. Kuba Post podejmie Mikołaja “Vandala” Rdzanka.

Cała awantura z konferencji przed galą FAME MMA 9 do zobaczenia poniżej!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze