Kubańczyk i Ola Ciupa, czyli najgorętsza para FAME MMA 6 [ZDJĘCIA]

2020-03-28 10:37 MD
Kubańczyk i Ola Ciupa
Autor: Instagram / ola_ciupa Kubańczyk i Ola Ciupa

Już w sobotni wieczór odbędzie się gala FAME MMA 6. W jednej z walk Jakub "Kubańczyk" Flas zmierzy się z Maciejem "L Pro" Łapotem. Ten pierwszy może liczyć na wsparcie swojej pięknej partnerki, Oli Ciupy, która znana jest jako osobistość medialna. Czy gorący doping ukochanej poniesie wojownika do zwycięstwa?

Ola Ciupa dała się poznać szerszej publice występując w teledyskach Donatana jako Słowianka. Od kilku miesięcy jest natomiast w związku z mężczyzną, który spróbuje swoich sił w FAME MMA. Mowa o Jakubie Flasie, a więc "Kubańczyku". To raper, którego sympatycy wspomnianej organizacji mogą kojarzyć także z roli ochroniarza Lorda Kruszwila przy okazji jesiennej gali.

FAME MMA 6: "Kubańczyk" i "L Pro" wyjaśnili konflikt? Faworyt zdemolował rywala!

Zakochani spędzają ze sobą mnóstwo czasu i często dzielą się tymi momentami w Internecie. W ostatnim czasie wybrali się m.in. na egzotyczne wakacje na Madagaskarze. Oboje nie wyobrażają sobie życia bez siebie i możemy być przekonani, że Ola będzie wspierała swojego ukochanego w pojedynku, który zaplanowano na sobotni wieczór.

FAME MMA 6 - PPV, KOSZT, GDZIE WYKUPIĆ?

Karta walk FAME MMA 6 jest bogata i opiewa na kilka naprawdę ciekawych pojedynków. Starcia zweryfikują formę zawodników i pokażą, kto będzie mógł cieszyć się w nocy ze zwycięstwa.

Co z galą FAME MMA? Marcin Najman zabrał głos. [SUPER RAPORT]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze