FAME MMA 6: "Kubańczyk" i "L Pro" wyjaśnili konflikt? Faworyt zdemolował rywala! [WYNIK WALKI, KTO WYGRAŁ?]

2020-03-28 22:13 MC
Jakub „Kubańczyk” Flas
Autor: Instagram/ochroniarz_69 Jakub „Kubańczyk” Flas

Producent muzyczny Mateusz "L Pro" Łapot i raper Jakub "Kubańczyk" Flas kiedyś zgodnie współpracowali, ale w międzyczasie popadli w konflikt. Postanowili wszystko wyjaśnić sobie podczas FAME MMA 6. Kto wygrał? Faworytem był "Kubańczyk" i dopiął swego, kończąc walkę przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie.

Mateusz "L Pro" Łapot mówił, że bez względu na wynik walki z Jakubem "Kubańczykiem" Flasem jest największym wygranym gali. W trakcie przygotowań schudł ponad 30 kilogramów! Był to jednocześnie jego debiut, podczas gdy "Kubańczyk" walczył już na FAME MMA 4 i pokonał wówczas bez większych problemów Michała "Boxdela" Barona.

FAME MMA 6: Wyniki gali

- Kubuś, traktowałem cię jak młodszego brata, po moim domu chodziłeś jak po swoim, ale nie wiedziałem, że wchodząc do kuchni szukasz noża, żeby potem wbić mi go w plecy - mówił "L Pro".

- Coś tam gadałeś, że schudłeś, ale to chyba widzisz tylko to. Trenuj sobie dalej, ale to ci nic nie pomoże - powiedział "Kubańczyk".

"L Pro" nawet nieźle zaczął. Wyprowadził mocny cios. Potem jednak "Kubańczyk" sprowadził go do parteru i okładał bezlitośnie w dosiadzie. W końcu sędzia się zlitował się i przerwał pojedynek.

Najnowsze