FAME MMA 6 KARTA i KOLEJNOŚĆ WALK. KTO walczy na gali FAME MMA 6 28.03.2020? FAME MMA 6 walki zawodnicy

2020-03-28 20:38 CH
Arena FAME MMA 6
Autor: FAME MMA Arena FAME MMA 6

FAME MMA 6 - kto walczy 28.03.2020? Kolejność walk na gali FAME MMA 6. Walki, zawodnicy, karta walk FAME MMA 6. KOLEJNOŚĆ WALK na gali FAME MMA 6 28.03.2020. To nie był łatwy czas dla organizatorów wydarzeń sportowych. Właściciele FAME MMA jednak nie odpuścili i gala z numerkiem "6", mimo wielu perturbacji, doszła do skutku. Podczas FAME MMA 6 zobaczymy osiem pojedynków, z czego jeden będzie starciem pań. To pojedynek, który zdecydowanie najbardziej zemocjonuje kibiców - chodzi o walkę wieczoru pomiędzy Martą "Linkimaster" Linkiewicz a "Zusje". Kto jeszcze zawalczy podczas wydarzenia? Nie zabraknie Marcina Najmana, "Don Kasjo" czy "Rafonixa". Zawodnicy na gali FAME MMA 6. Kto walczy na gali FAME MMA 6 28.03.2020? KARTA i KOLEJNOŚĆ WALK FAME MMA 6.

FAME MMA 6 28.03.2020 KARTA i KOLEJNOŚĆ WALK

Gala FAME MMA 6 to prawdopodobnie jedyne wydarzenie sportowe w Polsce, jakie przyjdzie nam zobaczyć w najbliższych tygodniach. Pandemia koronawirusa sprawiła, że wszelkie dyscypliny sportowe są obecnie w stanie zawieszenie i nie wiadomo, kiedy to się zmieni. Ale i organizacja gali FAME MMA 6 nie była wcale taka oczywista. Pierwotnie miała odbyć się w Częstochowie, ale przeniesiono ją najpierw do Wrocławia, gdzie ze współpracy mieli wycofać się podwykonawcy od strony areny. Kolejnym miejscem miały być Katowice, ale i ta lokalizacja, ze względu na protest ze strony miasta się "wysypała". - Najbardziej szokujące jest to, że opinia Urzędu Miasta i służb sanitarno-epidemiologicznych została wydana bez uprzedniej wizytacji tych organów. Nikt nie odwiedził nas na miejscu, nie dokonał kontroli. Czy to naprawdę właściwy sposób? Jak można ocenić bezpieczeństwo miejsca, którego nie widziało się na oczy? - czytamy w oświadczeniue wystosowanym do "Super Expressu". Ostatecznie gala zostanie przeniesiona w jeszcze inne miejsce, choć klatka była już rozstawiona. Organizacja FAME MMA jest w tym momencie zabezpieczona. Wszyscy mają zostać przebadani na obecność koronawirusa, nikt z objawami nie zostanie wpuszczony ani na arenę, ani do hali.

FAME MMA 6: Wyniki gali. Kto wygrał?

W walce wieczoru gali FAME MMA 6 wystąpić ma Marta "Linkimaster" Linkiewicz z "Zusje". Wyzwanie zostało rzucone podczas poprzedniej imprezy. – Więcej nie dam dupy w oktagonie. Ćwiczę ostro. Będzie, k***a nie wiem, moc. Tak będzie – zapowiedziała "Linkimaster" podczas FAME MMA 5. Linkiewicz zapewnia też, że niezależnie od wyniku pojedynku chce zostać w świecie sportów walki i dalej trenować. - Pytałaś mnie na trailerze gdzie byłam przez ostatnie półtora roku, więc ja ci odpowiadam. Ty przez ostatnie półtora roku, tak jak sama tam stwierdziłaś, trenowałaś mięśnie na Instagramie, a ja w zaciszu domowym i spokoju, z dala od kamer, trenowałam mózg czyli najważniejszy mięsień w całym ciele - twierdzi "Zusje", która nie będzie faworytką w starciu bardziej doświadczoną rywalką!

Zobrazit příspěvek na Instagramu
🦸🏼‍♀️🥩🧨 Příspěvek sdílený Marta Linkiewicz (@linkimaster),

FAME MMA 6 walki zawodnicy 28.03 KARTA WALK

Podczas gali fani zobaczą osiem pojedynków, w których zmierzy się aż dziewięciu debiutantów. Organizacja na razie potwierdziła cztery pojedynki! Jeden z włodarzy federacji FAME MMA, Wojtek Gola wejdzie do klatki z Marcinem "Rafonixem" Krasuckim. Obaj w ostatnim pojedynku zaliczyli porażki - pierwszy z nich z Joelem "JMX" Morrisem, a drugi z Szymonem "Isamu" Kasprzykiem. Szef FAME MMA przegrał na gali w Newcastle i doznał urazu. - Wróciłem ze szpitala. Mam dobrą informację i złą. Śledziona i nerki są całe. Zła informacja jest taka, że "JMS" kopnięciem na początku walki połamał mi żebra - mówił na materiale opublikowanym na InstaStories. W klatce pojawi się także Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz debiutujący w ringu, były uczestnik "Ex na plaży" Maciej Rataj. Rozstrzygnie się także gorący konflikt pomiędzy Arkadiuszem Tańculą a Alanem Kwiecińskim. Co jest zarzewiem rywalizacji? - Obiecałem jego dziewczynie, że nie powiem o tym - mówił "AROY" w wywiadzie dla MMA.pl. Do organizacji wraca też Dawid "Ambro" Ambroziak, który do pojedynku z Maciejem Szewczyk trenował w dalekiej Tajlandii.

KARTA WALK FAME MMA 6. Kolejność walk na FAME MMA 6 28.03.2020?

Marta "Linkimaster" Linkiewicz – Kamila „Zusjeee" Smogulecka - walka wieczoru
Marcin "Rafonix" Krasucki – Wojtek Gola - co-main event
Marcin "El Testosteron" Najman - Piotr "Bestia" Piechowiak
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Maciej Rataj
Jakub "Kubańczyk" Flas - Maciej "L Pro" Łapot
Bartosz "Qbik" Kubik - Cyprian "Cypis" Racicki
Alan Kwieciński - Arkadiusz Tańcula
Maciej Szewczyk - Dawid "Ambro" Ambroziak

Gala FAME MMA 6 odbędzie się 28 marca. Transmisja w systemie PPV do wykupienia na stronie FAMEMMA.tv.

Najnowsze