Kim jest Arkadiusz "AROY" Tańcula, zawodnik FAME MMA?

2020-09-01 19:41 MSo
Kim jest Arkadiusz AROY Tańcula, zawodnik FAME MMA?
Autor: Instagram Kim jest Arkadiusz "AROY" Tańcula, zawodnik FAME MMA?

FAME MMA 7: Kim jest Arkadiusz "AROY" Tańcula? Czym się zajmuje? Kto to Arkadiusz Tańcula? FAME MMA 7: Przed nami kolejna gala organizacji FAME MMA. W Łodzi, 5 września w klatce pojawi się marzący o zawodowych występach Arkadiusz Tańcula. Popularny "Ryży" z serialu "Lombard. Życie pod zastaw" zmierzy się tym razem z jednym z braci Tyburskich. W klatce sypać się będą potężne ciosy. Kim jest Arkadiusz "AROY" Tańcula, zawodnik FAME MMA?

Arkadiusz "AROY" Tańcula - kim jest?

Siódma impreza freak-fightowych starć celebrytów i postaci znanych z internetu zapowiada się niezwykle ciekawie. W sobotę 5 września w Łodzi odbędzie się FAME MMA 7. W debiucie w tej organizacji "AROY" mierzył się z Alanem Kwiecińskim. Ich konflikt nie wyglądał na udawany. Obaj zawodnicy nie chcieli jednak zdradzać, co jest zarzewiem braku sympatii. - Obiecałem jego dziewczynie, że nie powiem o tym - mówił "AROY" w wywiadzie dla MMA.pl. Ostatecznie walkę wygrał po decyzji sędziów Tańcula.

Arkadiusz Tańcula ma za sobą jeszcze jeden pojedynek. Na Silesian MMA Challenge 2 wszedł do klatki z Dariuszem Sierhejem - wygrał tę walkę, ale okupił to złamaniem ręki. Rywal także nie wyszedł z klatki bez bojowych śladów, miał przekrzywioną komorę. Teraz wejdzie do klatki z Pawłem Tyburskim.

"AROY" znany jest jednak przede wszystkim z występu w popularnym serialu "Lombard. Życie pod zastaw", gdzie gra postać gangstera, Ryżego. Wcześniej występował również epizodycznie w takich produkcjach jak "Szpital", "Detektywi" czy "W11 - Wydział Śledczy". Aktor jest także trenerem personalnym, a jego profilu na Facebooku obserwuje ponad 90 tysięcy użytkowników.

Ostatnio Tańcula wziął się także za muzykę. W czerwcu tego roku nagrał kawałek wspólnie z Cypisem.

Gala FAME MMA 7 odbędzie się 5 września. Transmisja w systemie PPV do wykupienia na stronie FAMEMMA.tv.

Koloseum wywiad - Marcin Najman

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze