FAME MMA 7: Arkadiusz Tańcula nagrał kawałek z Cypisem! To będzie hit lata?

2020-06-29 6:37 MSo
Cypis i Arkadiusz Tańcula
Autor: FAME MMA / Super Express "Cypis" i Arkadiusz Tańcula

Gala FAME MMA 7 została zapowiedziana na 5 września! Powoli odkrywane są kolejne szczegóły karty walk nadchodzącej imprezy. Wiemy już, że do ringu wejdzie Arkadiusz Tańcula, który stoczy trzeci pojedynek w formule MMA. Przed kolejnym starciem, dwie gwiazdy organizacji "Cypis" i Arkadiusz Tańcula nagrali kawałek. Zapowiada się hit lata, który z pewnością podbije serca fanów!

Na siódmej gali FAME MMA po raz drugi z rzędu do klatki wejdzie Arkadiusz Tańcula, który podczas poprzedniej edycji po zaciętym starciu pokonał Alana Kwiecińskiego. Z kim zmierzy się tym razem? Tego jeszcze nie wiadomo. "Ar0y" zdradził w rozmowie z "Super Expressem", że nie wejdzie do klatki z debiutantem. Jego przeciwnik miał walczyć już na FAME MMA i wygrać starcie.

FAME MMA 7: Gola o tym, kto zawalczy z Popkiem w walce wieczoru! Ukrywa wielką tajemnicę [WIDEO]

Przed walką dojdzie do premiery wspólnej piosenki Tańculi z "Cypisem". W piątek, 26 czerwca duet ma nagrywać teledysk, a sam kawałek już powstał. - Myślę, że będzie to hicior na lato. Jest z jajem! Oj, patologia straszna. Od razu mówię, że to jest wymysł literacki - ja nie jestem taką osobą - tłumaczy Arkadiusz Tańcula.

Cała rozmowa z Arkadiuszem Tańculą w materiale wideo:

FAME MMA 7: Arkadiusz Tańcula nagrał kawałek z Cypisem! Będzie hit lata?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze