FAME MMA 7: Gola o tym, kto zawalczy z Popkiem w walce wieczoru! Ukrywa wielką tajemnicę [WIDEO]

2020-06-25 11:29 MSo
Fame MMA 6
Autor: LAGRAF/FAME MMA Fame MMA 6

Transfer "Popka" to znakomity ruch marketingowy organizacji FAME MMA! Kontrowersyjny i uwielbiany przez wielu raper wejdzie do klatki podczas najbliższej gali. Jeden z szefów federacji, Wojtek Gola w rozmowie z "Super Expressem" jeszcze przed ogłoszeniem kontraktu opowiedział o main evencie FAME MMA 7. - Pojawią się zestawienia najbardziej niespodziewane. Nikt nie mógłby sobie wyobrazić, że do takich dojdzie - powiedział Gola.

Czy to będzie jedna z najmocniejszych kart walk w historii organizacji? Na FAME MMA 7 ma zadebiutować raper "Popek". - Paweł to profesjonalista, wie na czym polega show i promocja. Cieszymy się, że już na starcie zgadzamy się, co do wspólnej wizji tego, jak ma wyglądać kolejny main event - mówił w rozmowie z "Onetem" szef FAME MMA, Krzysztof Rozpara. Podczas sesji zdjęciowej jeden z właścicieli organizacji, Wojtek Gola jeszcze przed ogłoszeniem transferu powiedział, czy jego zdaniem na FAME MMA 7 zobaczymy najmocniejszą kartę walk.

- Nie powiem, że najlepsza, bo każda karta walk jest zupełnie inna. Dla jednego ta będzie najlepsza, dla innego słabsza. Najbardziej czekam na walkę wieczoru, która będzie bardzo zaskakująca. W tej chwili nikt nie byłby w stanie tego odgadnąć. Jeszcze na wcześnie na szczegóły, ale personalnie będzie dla mnie emocjonująca - tłumaczy Gola.

Adrian Polak przed FAME MMA 7: DYMY? Jeśli Ferrari naciśnie na odpowiedni przycisk [WIDEO]

Cała rozmowa z Wojtkiem Golą w materiale wideo:

Wojtek Gola przed FAME MMA 7: Zmieniliśmy datę gali dla kibiców

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze