Kim jest Maciej Rataj, zawodnik FAME MMA?

2020-09-01 19:51 MSo
Maciej Rataj
Autor: Instagram Maciej Rataj

FAME MMA 7: Kim jest Maciej Rataj? Czym się zajmuje Maciej Rataj, zawodnik FAME MMA? FAME MMA 7: Maciej Rataj nie boi się dużych wyzwań. Na gali FAME MMA 6 mierzył się z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Podczas nadchodzącego wydarzenia Rataj wejdzie do klatki z Sebastianem "Ztrolowanym" Nowakiem. Swojego przeciwnika poznał w ostatniej chwili. Czy uda mu się sięgnąć po debiutanckie zwycięstwo? Kim jest zawodnik FAME MMA, Maciej Rataj?

Maciej Rataj - kim jest zawodnik FAME MMA?

Przed nami siódma w Polsce odsłona gal FAME MMA! 5 września najpopularniejsi celebryci wejdą do klatki, by rozstrzygnąć w niej swoje konflikty. Wśród nich są także Maciej Rataj, który wraca do ringu po porażce z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Teraz do klatki wejdzie z Sebastianem "Ztrolowanym" Nowakiem. Obaj nie oszczędzali się podczas II konferencji, gdy zostało ogłoszone ich starcie. Maciej Rataj, wystąpił w programie MTV "Ex na plaży". To właśnie tam rozpoczęła się jego kariera w mediach.

Marcin Najman odchodzi. Przedstawił plan pożegnalnych walk. FAME MMA 7

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Co wiemy prywatnie o Macieju Rataju? Od lat jest instruktorem na siłowni, a także pracuje jako trener personalny. Ukończył studia na Uniwersytecie Szczecińskim na Wydziale Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia. Bierze także udział w zawodach sylwetkowych, w których odnosi spore sukcesy! Rataj mierzy 191 centymetrów i na co dzień waży około 94 kilogramów.

Jest w związku z Magdaleną Lubacz, zwyciężczynią programu Projekt Lady III. Para traktuje swoją relację poważnie - od sierpnia zamieszkali razem!

Wyświetl ten post na Instagramie.
W końcu podjęliśmy ważną dla Nas decyzję 🙈 Od sierpnia zamieszkamy razem! ❤️ To poważna decyzja, ale właśnie tak traktuje Nasz związek 🥰 Dziękuję moim obserwatorom, że tak ciepło przyjęli @maciek_rataj_ na podstawie moich stories i pozdrawiam wszystkich, którzy nadal myślą, że to wszystko „dla fejmu” 😂🙈 Historię naszego związku już znacie, bo to najczęściej zadawane pytanie w Q&A (a Maciek ma to streszczone u siebie w relacjach wyróżnionych)😋 Nie pamietam kiedy tak dobrze czułam się przy mężczyźnie. Grunt to znaleźć kogoś, kto nie zaburza w Nas poczucia własnej wartości, a zazwyczaj na takie osoby trafiałam w swoim życiu... W końcu mam przy swoim boku kogoś, kto ma pasje, rozumie mój świat, pomaga mi realizować swoje marzenia i zawsze wspiera 🥰 Nie przeszkadzają mu moje wady i nie próbuje mnie na siłę zmienić - choć ja chętnie zafunduje mu Projekt Gentleman... 😂🙈 Mam wrażenie, że w końcu ruszyłam z miejsca i świat stoi przede mną otworem ❤️ Kocham Cię i dziękuję, że pojawiłeś się w moim życiu w odpowiednim momencie 🙈😘 A Wy macie przy sobie drugą połówkę czy jesteście w trakcie poszukiwań? A może szczęście daje Wam życie singla? 😎😎😎 P.S. Jeśli macie do Nas jeszcze jakieś pytania, to odpowiem na wszystkie poniżej 💁🏼‍♀️ . . . #love #miłość #para #boyfriend #girlfriend #poranek #happy #szczęście #blondegirl #blondeboy #dreamscometrue #dream #q&a #rataj #maluba #teamrataj #teammaluba Post udostępniony przez 𝑴𝒂𝒈𝒅𝒂𝒍𝒆𝒏𝒂 𝑳𝒖𝒃𝒂𝒄𝒛 - 𝑴𝒂𝒍𝒖𝒃𝒂 (@malubaaa)

Gala FAME MMA 7 odbędzie się 5 września. Transmisja w systemie PPV do wykupienia na stronie FAMEMMA.tv.

Najnowsze