Kim jest Wojtek Gola, zawodnik i właściciel FAME MMA?

2020-09-03 10:51 KG, MSo
Wojtek Gola
Autor: Instagram/wojtekgola Wojtek Gola

FAME MMA 7: Kim jest Wojciech Gola? Czym się zajmuje? Kto to Wojtek Gola? Gdzie mieszka? FAME MMA 7: Przed nami siódma gala w Polsce organizacji freak-fightowej FAME MMA! 5 września celebryci zmierzą się w klatce, a wśród nich po raz drugi w naszym kraju także jeden z właścicieli federacji, Wojtek Gola. Jego przeciwnikiem będzie mistrz organizacji FAME MMA, Dawid Malczyński. Kim jest Wojtek Gola, zawodnik i właściciel FAME MMA?

KIM JEST WOJTEK GOLA, ZAWODNIK I WŁAŚCICIEL FAME MMA?Federacja FAME MMA robi prawdziwą furorę w Polsce. Walki Youtuberów i celebrytów przyciągają rzesze fanów a pakiety PPV sprzedają się wyśmienicie. Organizacja ma za sobą już sześć gal zorganizowanych w Polsce, a siódma odbędzie się już w ten weekend 5 września w zamkniętym dla szerokiej publiczności studiu w Łodzi. Wśród zawodników, którzy pojawią się w klatce jest także jeden z szefów organizacji, Wojtek Gola. Jego przeciwnikiem będzie znany z poprzednich edycji FAME MMA i mistrz organizacji, Dawid Malczyński. Posiadacz pasa żartował, że pojedynek wyłoni najmocniej kopiącego bociana w Polsce!

WOJCIECH GOLA - KIM JEST? CZYM SIĘ ZAJMUJE?Wojtek Gola ma 31 lat i pochodzi z Poznania. Studiował turystykę i rekreację. W wolnym czasie jeździ na motorze, trenuje boks tajski i ćwiczy na siłowni. Popularność zyskał dzięki programowi Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy. Po dziewięciu sezonach odszedł z produkcji. Gola rozpoczął karierę Youtubera i infulencera. Jego konto na Instagramie obserwuje ponad pół miliona fanów! Razem ze znajomymi prowadzi projekt SQUAD na YouTube!

W 2018 roku stał się jednym z pomysłodawców i współwłaścicieli federacji FAME MMA, na której walczą youtuberzy i popularni celebryci. Na ostatniej gali FAME MMA UK po raz pierwszy wszeł do klatki i zmierzył się z Joelem „JMX” Morrisem. Po prawym sierpowym Anglika padł na matę. Potem został zasypany gradem ciosów w parterze. Trzeba jednak pamiętać, że wówczas różnica gabarytów była bardzo duża. Po walce miał złamane żebra. Na FAME MMA 6 zmierzył się z Marcinem "Rafonixem" Krasuckim i wygrał przez techniczny nokaut.

Gala FAME MMA 7 odbędzie się 5 września. Transmisja w systemie PPV do wykupienia na stronie FAMEMMA.tv.

Najnowsze