Kim jest Wojtek Gola, zawodnik i właściciel FAME MMA?

2020-03-22 19:26 KG, MSo
Wojtek Gola
Autor: Instagram/wojtekgola Wojtek Gola

FAME MMA 6: Kim jest Wojciech Gola? Czym się zajmuje? Kto to Wojtek Gola? Gdzie mieszka? FAME MMA 6: Przed nami szósta gala w Polsce organizacji freak-fightowej FAME MMA! 28 marca celebryci zmierzą się w klatce, a wśród nich po raz pierwszy w naszym kraju także jeden z właścicieli federacji, Wojtek Gola. Jego przeciwnikiem będzie Marcin "Rafonix" Krasucki. Kim jest Wojtek Gola, zawodnik i właściciel FAME MMA?

KIM JEST WOJTEK GOLA, ZAWODNIK I WŁAŚCICIEL FAME MMA?

Federacja FAME MMA robi prawdziwą furorę w Polsce. Walki Youtuberów i celebrytów przyciągają rzesze fanów a pakiety PPV sprzedają się wyśmienicie. Organizacja ma za sobą już pięć gal zorganizowanych w Polsce, a szósta odbędzie się 28 marca - nie w Częstochowie, a telewizyjnym studiu w innym mieście. Wśród zawodników, którzy pojawią się w klatce jest także jeden z szefów organizacji, Wojtek Gola. Jego przeciwnikiem będzie znany z poprzednich edycji FAME MMA Marcin "Rafonix" Krasucki. Ten pojawi się w ringu po raz trzeci. Na swoim koncie ma zwycięstwo i porażkę.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Skupiony tylko na zwycięstwie 💪🏼 Příspěvek sdílený Wojtek Gola (@wojtekgola),

WOJCIECH GOLA - KIM JEST? CZYM SIĘ ZAJMUJE?

Wojtek Gola ma 31 lat i pochodzi z Poznania. Studiował turystykę i rekreację. W wolnym czasie jeździ na motorze, trenuje boks tajski i ćwiczy na siłowni. Popularność zyskał dzięki programowi Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy. Po dziewięciu sezonach odszedł z produkcji. Gola rozpoczął karierę Youtubera i infulencera. Jego konto na Instagramie obserwuje ponad pół miliona fanów!

W 2018 roku stał się jednym z pomysłodawców i współwłaścicieli federacji FAME MMA, na której walczą youtuberzy i popularni celebryci. Na ostatniej gali FAME MMA UK po raz pierwszy wszeł do klatki i zmierzył się z Joelem „JMX” Morrisem. Po prawym sierpowym Anglika padł na matę. Potem został zasypany gradem ciosów w parterze. Trzeba jednak pamiętać, że wówczas różnica gabarytów była bardzo duża. Po walce miał złamane żebra.

Gala FAME MMA 6 odbędzie się 28 marca. Transmisja w systemie PPV do wykupienia na stronie FAMEMMA.tv.

Najnowsze