Kubańczyk NOWYM MISTRZEM FAME MMA! Malczyński ZDEKLASOWANY przez rywala

2021-03-06 23:30 ŁOLI
Jakub „Kubańczyk” Flas
Autor: Instagram/ochroniarz_69 Jakub „Kubańczyk” Flas

Starcie Jakuba Flasa z Marcinem Malczyńskim elektryzowało fanów przede wszystkim z uwagi na fakt, że zawodnicy toczyli bój o pas mistrzowski wagi średniej. Obecny mistrz nie miał jednak zbyt wiele od powiedzenia, a sędzia musiał zakończyć starcie już po niecałej minucie. Wszystko przez atomowe kopnięcia Kubańczyka, które uszkodziły nogę Malczyńskiego na tyle, że walka natychmiast została przerwana.

Przed swoim starciem Kubańczyk zapowiadał, że walka z Marcinem Malczyńskim nie będzie różniła się od tego, co Flas prezentował na poprzednich galach FAME MMA i zakończy się po bardzo szybko. Obrońca pasa mistrzowskiego wagi średniej freak-fightowej federacji, Marcin Malczyński mógł się spodziewać, że Kubańczyk wyjdzie naładowany energią, ale nie mógł być przygotowany na to, co go spotkało. Flas zasypał go gradem potężnych lowkicków, które uszkodziły nogę mistrza. - Nikt mnie nigdy tak nie kopnął - komentował po starciu Malczyński. Pojedynek z Kubańczykiem zakończył się już po 57 sekundach i dokładnie siedmiu kopnięciach Flasa. Tyle wystarczyło, aby sędzia przerwał ten pojedynek. W ten sposób Kubańczyk został nowym mistrzem FAME MMA wagi średniej!

CZYTAJ TAKŻE: FORTUNA dla Polaków za brązowy medal mistrzostw świata! Ta kwota robi wrażenie

Do tej pory raper stoczył trzy pojedynki w FAME MMA. Wszystkie z nich zamoczyły się jego zwycięstwem oraz przed czasem. Najpierw uległ mu jeden z włodarzy FAME MMA Michał "Boxdel" Baron, następnie Mateusz Patryk Łapot, znany jako "L-Pro", a teraz Marcin Malczyński.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze