FORTUNA dla Polaków za brązowy medal mistrzostw świata! Ta kwota robi wrażenie

2021-03-06 18:53 ŁOLI
Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch
Autor: Cyfrasport Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch

MŚ Oberstdorf ILE ZAROBILI POLACY w konkursie drużynowym? Skoki narciarskie w Oberstdorfie NAGRODY PREMIE PIENIĘŻNE? Mistrzostwa Świata Oberstdorf 2021 JAKIE PREMIE ZA KONKURS DRUŻYNOWY? Po dwóch konkursach indywidualnych przyszedł czas na zmagania drużynowe na dużej skocznie w Oberstdorie. Biało-czerwoni od początku pokazali, że stać ich na wiele i ostatecznie sięgnęli po brązowe medale. Zobaczcie jakie nagrody za to zgarnęli! Skoki narciarskie: MŚ w Oberstdorfie ILE ZAROBILI POLACY? Konkurs drużynowy MŚ w Oberstdorfie 2021 NAGRODY PREMIE PIENIĘŻNE.

MŚ Oberstdorf 2021 konkurs drużynowy ILE ZAROBILI POLACY? Skoki narciarskie MŚ w Oberstdorfie NAGRODY PREMIE PIENIĘŻNE

Polscy skoczkowie od początku Mistrzostw Świata w Oberstdorfie pokazują dobrą dyspozycję. Szczególnie dobrą formą błysnął Piotr Żyła, który najpierw zdobył złoty medal w konkursie na normalnym obiekcie, a następnie zajął czwarte miejsce w zmaganiach na dużym obiekcie. Podczas zawodów drużynowych biało-czerwoni od samego początku pokazali, że będą walczyć o najwyższy stopień podium, cały czas znajdując się w okolicach pierwszych miejsc. Po pierwszej serii Polacy zajmowali trzecie miejsce za Niemcami i Austriakami, jednak trzecie miejsce to było dla nich za mało. W kolejnych skokach podopieczni Michala Doleżala pokazali, że są w stanie walczyć o złoto. 

Druga seria minęła pod znakiem prawdziwej walki. Niemcy, Austriacy i Polacy przeskakiwali się na pierwszym miejscu podium o zaledwie kilka punktów. Żadna z drużyn nie myślała jednak o złożeniu broni i do samego końca nie było pewności, która reprezentacja zajmie pierwsze miejsce, a która drugie i trzecie. Po trzech grupach skoczków, stawkę otwierali biało-czerwoni i to nie zmieniło się do samego końca! Oprócz brązowych medali, Polacy zainkasowali również sporą sumę. 

MŚ Oberstdorf konkurs drużynowy NAGRODY PIENIĘŻNE. Ile zarobili Polacy w konkursie drużynowym skoki narciarskie: MŚ Oberstdorf 2021 

MŚ Oberstdorf PREMIE konkurs drużynowy (do podziału na drużynę)

1. miejsce - 35 000 CHF

2. miejsce - 21 000 CHF

3. miejsce - 14 000 CHF

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze