Vlog Andrzeja Kostyry

Mamed Khalidov: Nie jestem faworytem walki z Pudzianem na XTB KSW 77 | Andrzej Kostyra

2022-11-14 14:57

Mamed Khalidov jest gościem najnowszego odcinka vloga Andrzeja Kostyry. W szczerej rozmowie z dziennikarzem "Super Expressu" przyznał, że nie jest faworytem pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim na XTB KSW 77 w Gliwicach. Dlaczego? Oglądaj wywiad wideo z Khalidovem na Sport.se.pl i kanale KOstyra SE na YouTube.

Mamed Khalidov szykuje się do arcydużego wyzwania. Na gali XTB KSW 77 ikona organizacji zmierzy się z inną legendą Mariuszem Pudzianowskim. Mamed był ostatnio znokautowany przez Roberto Soldicia. Z kolei „Dominator” rozprawił się z Michałem Materlą i ze wzruszeniem przyjął wyzwanie rywala. Przed grudniową galą Khalidov udzielił obszernego wywiadu Andrzejowi Kostyrze.

Mariusz Pudzianowski zwrócił się do fana. Poszło o fałdy na brzuchu, mocne słowa w kierunku mężczyzny

- Myślę, że dużo jest innych gal i konferencji na rynku, gdzie ubliżają sobie. Tam mogą coś takiego oglądać. My jesteśmy sportowcami i ideą sportu jest ciężka praca, dyscyplina i szacunek – powiedział Mamed Khalidov.

Oglądaj cały wywiad z Mamedem Khalidovem na kanale KOstyra SE na YouTube i Sport.se.pl. Dowiesz się, dlaczego Mamed uważa, że wcale nie jest faworytem do wygranej.

KHALIDOV: NIE JESTEM FAWORYTEM walki z PUDZIANEM na KSW 77! | Andrzej Kostyra
Sonda
Kto wygra starcie Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianowski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze