Zobacz zdjęcia

Marcin Najman bez koszulki. Tak wygląda przed walką na High League 6

2023-03-18 15:13

Marcin Najman zapowiadał świetną formę na walkę na High League 6. "El Testosteron" zawalczy w wielkim rewanżu za pojedynek na Wotore z Pawłem Jóźwiakiem. Najman przed starciem pokazał się bez koszulki. Czy forma na High League jest rzeczywiście aż tak dobra? Widać, że sporo zrzucił!

Marcin Najman (44 l.) wraca do klatki na gali High League 6 w legendarnym katowickim Spodku. "El Testosteron" po poniedziałkowych urodzinach, będzie chciał poskromić w klatce prezesa organizacji FEN Pawła Jóźwiaka. Czy weźmie odwet za październikową porażkę w walce na gołe pięści?

Najman nie jest stawiany w roli faworyta. - Nie statystyki walczą, ale ludzie. Znaczenie ma dyspozycja dnia. Wierzę w siebie - mówi wprost "Super Expressowi". 44-latek kolejny rok życia zaczął od ćwiartki tortu i to podzielonej na trzy osoby, a następnie spalenia tych kalorii. - 6 kilometrów przed snem zrobione. Forma musi być gotowa na sobotę. Wjeżdżamy w Jóźwiaka jak dzik w żołędzie. Czas na świętowanie będzie w sobotę - opowiada. Czy na "Wysokiej Lidze" sprawi sobie najlepszy możliwy prezent, czyli szóstą wygraną w MMA?

Najman przed galą High League pokazał się bez koszulki. Przyznał, że do pojedynku zrzucił kilka kilogramów. Jak wygląda teraz bez koszulki? Zobacz zdjęcia w galerii poniżej. 

Gala High League 6 odbędzie się w sobotę, 18 marca. Początek wydarzenia o godzinie 20:00. Transmisja tylko w systemie PPV na HighLive.tv!

Najman ostro o skatowaniu nastolatka: To frajerstwo i bestialstwo!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze