Marcin Najman

i

Autor: Instagram Marcina Najmana Marcin Najman

Marcin Najman nie jeździ już na zakazie. Wozi się w fotelu pasażera! Sukces "Super Expressu"

2022-04-13 11:34

Czy nie można tak było od razu? Jak informował "Super Express" we wtorek, 12 kwietnia, Marcin Najman nie mógł poruszać się samochodem w roli kierowcy - była to decyzja sądu. Popularny "El Testosteron" przez jakiś czas nie stosował się do niej. W końcu, po naszej interwencji, dostosował się do polecenia wyroku. Opublikował nowe nagranie, na którym widać jak jedzie autem, ale na fotelu pasażera!

Takich rzeczy po Marcinie Najmanie się kompletnie nie spodziewaliśmy. Popularny "El Testosteron" często nagrywał przeróżne wideo z samochodu - opowiadał w nich o bieżących sprawach, nie tylko sportowych. Jak informowaliśmy we wtorek (12 kwietnia) w "Super Expressie", pięściarz i zawodnik MMA miał informację o tym, że nie może poruszać się pojazdami z fotela kierowcy. „Marcin N. oskarżony jest o to, że w dniu 2 marca 2022 roku w Warszawie, nie zastosował się do ciążącego na nim zakazu prowadzenia pojazdów orzeczonego prawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego w Częstochowie obowiązującego od dnia 21/09/2021 r. do dnia 21/09/2022 r. w ten sposób, że prowadził w ruchu lądowym samochód marki Jaguar XF, tj. o czyn z art. 244 kodeksu karnego. Aktualnie sprawa oczekuje na wyznaczenie terminu rozprawy” - dowiedzieliśmy się z biura prasowego Sądu Okręgowego w Warszawie. 

NIE PRZEGAP! Marcin Najman naruszał zakaz sądu! Mamy dowody, te nagrania rozwiewają wątpliwości

Marcin Najman jeździł autem mimo zakazu. Zobacz fragmenty nagrań!

Marcin Najman nie stosował się przez jakiś czas do zakazu. Po naszej interwencji w końcu zrozumiał swój błąd. Dowodem tego może być jedno z najnowszych nagrań, które opublikował na Twitterze. - W siną dal - napisał "El Testosteron". Na wideo widać jak Najman siedzi kolejny raz w samochodzie, ale tym razem już tylko na fotelu pasażera. Za kierownicą zasiadła jego zjawiskowa żona, Julita.

Jeszcze we wtorek w okolicach południa Najman uważał, że sprawa była umorzona. Potem jednak zaczął usuwać nagrania. – W rejestrze kar widnieje jasny zapis, że moja sprawa z prawem jazdy została warunkowo umorzona. Co innego stwierdzili zatrzymując mnie do kontroli. W tej chwili jestem na etapie wyjaśniania tej sprawy. Dopóki nie wyjaśnię, nie jeżdżę samochodem – tłumaczył Najman – Jeśli mam rzekomo zakaz sądowy, to co zostało mi warunkowo umorzone? – twierdził.

NIE PRZEGAP! Sąd demoluje tłumaczenia Najmana! Znał wyrok z zakazem prowadzenia pojazdów, był na sali

Zobacz zdjęcia pięknej żony Marcina Najmana, Julity. To ona wozi go teraz samochodem.

Marcin Najman prowadził samochód mimo zakazu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze