Marcin Najman

i

Autor: Zrzut ekranu/YouTube/Marcin Najman Marcin Najman na fotelu kierowcy

Marcin Najman naruszał zakaz sądu! Mamy dowody, te nagrania rozwiewają wątpliwości

2022-04-13 5:25

We wtorek, 12 kwietnia, "Super Express" poinformował o problemach Marcina Najmana. Były bokser i zawodnik MMA został zatrzymany przez policję w luksusowym Jaguarze XF. Sęk w tym, że 21 września 2021 r. Sąd Rejonowy w Częstochowie nałożył na niego rok zakazu prowadzenia pojazdów! 43-latek zarzekał się, że o niczym nie wiedział i w innym razie nie złamałby postanowienia sądu. Jednak wymiar sprawiedliwości poinformował, że "El Testosteron" doskonale zdawał sobie z tego sprawę i był obecny na rozprawie. Ostatecznym dowodem mogą być nagrania, które w mediach społecznościowych publikował sam włodarz MMA-VIP!

Najman ma poważne kłopoty. 12 kwietnia dziennikarz "SE", Daniel Arciszewski, poinformował o tarapatach, w jakie wpadł. Grozi mu nawet 5 lat więzienia za niestosowanie się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów! „Marcin N. oskarżony jest o to, że w dniu 2 marca 2022 roku w Warszawie, nie zastosował się do ciążącego na nim zakazu prowadzenia pojazdów orzeczonego prawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego w Częstochowie obowiązującego od dnia 21/09/2021 r. do dnia 21/09/2022 r. w ten sposób, że prowadził w ruchu lądowym samochód marki Jaguar XF, tj. o czyn z art. 244 kodeksu karnego. Aktualnie sprawa oczekuje na wyznaczenie terminu rozprawy” - dowiedzieliśmy się z biura prasowego Sądu Okręgowego w Warszawie. Twarz freak fightowej federacji MMA-VIP zarzekała się, że o niczym nie wiedziała. Fakty wskazują na coś innego, a "Super Express" dotarł do nagrań, na których widać Najmana za kierownicą podczas trwania zakazu!

Sąd demoluje tłumaczenia Najmana! Znał wyrok z zakazem prowadzenia pojazdów, był na sali

Marcin Najman naruszał zakaz sądu! Dowody zobaczysz w galerii poniżej:

Najman łże jak z nut?

- Nigdy w życiu nie wsiadłbym do auta na zakazie sądowym. Gdybym go dostał, odwołałbym się do drugiej instancji, poprosił o uzasadnienie wyroku na piśmie. Niczego takiego nie zrobiłem, gdyż sprawa ta została warunkowo umorzona. Sąd wziął pod uwagę, że jeżdżę po całej Polsce pomagać dzieciom chorym na SMA lub inne charytatywne spotkania. To udokumentowane fakty i rodziny tych dzieci wstawiły się za mną. Powtarzam, na zakazie bym do samochodu nie wsiadł. Ale mam nadzieję że to się szybko wyjaśni - powiedział nam promotor MMA. Sęk w tym, że jego słowa zbombardował Sąd Rejonowy w Częstochowie, który wydał wyrok.

Marcin Najman był oskarżony o to, że 15 marca (2021 r.) w Częstochowie na ul. Legionów prowadził samochód osobowy po drodze publicznej, nie stosując się do decyzji prezydenta miasta z marca 2021 o cofnięciu mu uprawnień do prowadzenia pojazdów kat. B, tj. o czyn z art. 180 kk. Sąd warunkowo umorzył postępowanie na okres 3 lat wobec oskarżonego. Orzekł wobec niego zakaz prowadzenia pojazdów na okres 1 roku, ponadto orzekł świadczenie pieniężne w kwocie 3000 zł na Fundusz Pokrzywdzonych i obciążył oskarżonego o pokrycie kosztu postępowania sądowego w kwocie łącznej 150 zł. Wyrok nie był zaskarżony przez stronę i uprawomocnił się 21.09.2021 r. Oskarżony wiedział o zakazie, gdyż był na rozprawie – czytamy w oświadczeniu sądu.

Sąd demoluje tłumaczenia Najmana! Znał wyrok z zakazem prowadzenia pojazdów, był na sali

Sonda
Czy Marcin Najman powinien dożywotnio stracić prawo jazdy?

Najman wrzucał filmy zza kierownicy

"El Testosteron" może mieć ogromne problemy, gdyż na jego niekorzyść świadczą również filmy, do których dotarliśmy. Najman publikował w mediach społecznościowych nagrania z samochodu, na których widać, że prowadzi. Jedno z nich miało miejsce 2 stycznia tego roku, a inne 3 listopada 2021 r. Wówczas obowiązywał już jego zakaz, co potwierdza oświadczenie Sądu Rejonowego w Częstochowie.  Co więcej, zdarzało się nawet, że fani wytykali zawodnikowi, iż nie powinien nagrywać wideoblogów podczas jazdy. Nikt z nich nie zdawał sobie sprawy, że temat Najmana-kierowcy może być jeszcze bardziej zawiły.

Poniżej znajdziesz materiały wideo wskazujące na winę Najmana.

Najman jeździł autem mimo zakazu. Widać to na jego wideo
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany