Tyle WAŻY Mariusz Pudzianowski. KOSZMARNIE schudł, widać to gołym okiem. Co się stało?

2021-01-24 11:50 jwa
Mariusz Pudzianowski
Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski waga. Mariusz Pudzianowski, który od wielu lat ćwiczy na siłowni musi trzymać odpowiednią wagę. W ostatnich latach Mariusz Pudzianowski jednak bardzo schudł. Gołym okiem widać, że "Pudzian" zdecydowanie obniżył swoją wagę i zapewne ma to związek z doborem diety. Jednak wielu fanów może zastanawiać się czy z Mariuszem Pudzianowskim na pewno wszystko jest dobrze. Znamy dokładne wskazania wagi Mariusza Pudzianowskiego.

Mariusz Pudzianowski waga. Wiadomo, ile waży Mariusz Pudzianowski! "Pudzian" to jedna z ikon polskiego sportu. Przed lata potężnie zbudowany mężczyzna zdobywał dla naszego kraju seryjnie mistrzostwa świata strongmanów. Miano najsilniejszego człowieka świata przestało mu jednak wystarczać. Mariusz Pudzianowski postanowił więc rozpocząć dietę, która sprawiła, że mógł rozpocząć karierę na innym polu. Do dziś uprawia MMA, które daje mu mnóstwo frajdy. "Dominator" jest zawodnikiem jednej z największych organizacji na świecie - KSW. Jednak w ostatnich latach Mariusz Pudzianowski bardzo mocno schudł. Jego waga obniżyła się na tyle, że fani zaczęli zastanawiać się czy ze zdrowiem legendy wszystko jest dobrze. Ile ważył najwięcej "Pudzian", a ile teraz wskazuje jego waga? Odpowiedź na te pytania znajdziecie w poniższej galerii!

Sprawdź: Mariusz Pudzianowski zaprezentował TEORIĘ GŁUPOTY. Na stole stały KIELISZKI, a on obnażył wszystko

Mariusz Pudzianowski w Polsce ma całą rzeszę fanów. Zawdzięcza to jednak nie tylko świetnym wynikom osiąganym w sporcie. Pudzianowski daje siebie poznać jako osobę niezwykle sympatyczną i optymistyczną. Oprócz tego na jego Instagramie pojawiają się materiały z życia prywatnego i filmiki, na których zdradza sekrety swojej wagi czy diety.

Zobacz: Dokładnie przebadali Mariusza Pudzianowskiego! SZOKUJĄCE wyniki, to NADCZŁOWIEK

Tak mieszka Mariusz Pudzianowski. Takiej posiadłości mogą zazdrościć nawet miliarderzy
Najnowsze