Marta Linkimaster Linkiewicz

i

Autor: FAME MMA

O wszystkim powiedziała!

Marta Linkiewicz będzie zmieniać swoje ciało! Już zaraz będzie wyglądać zupełnie inaczej, fani otrzymali pytanie

2023-02-21 18:18

Marta Linkiewicz postanoiwła powiedzieć o tym, co zamierza zrobić ze swoim ciałem. Okazuje się, że kontrowersyjna celebrytka, znana ze swoich występów na gali Fame MMA, ma zamiar już niebawem wyglądać zupełnie inaczej. Tego nie mogliśmy się spodziewać! Czekają ją wielkie zmiany.

Marta Linkiewicz postanowiła powiedzieć o wielkiej zmianie, jaką przejdzie! Okazuje się, że gwiazda Fame MMA planuje całkowicie zmienić swój wygląd, o czym powiedziała w mediach społecznościowych. Jej ciało będzie wyglądać zupełnie inaczej, zdecydowała się na ten krok!

Marta Linkiewicz decyduje się na zmianę. Jej ciało będzie wyglądać zupełnie inaczej

Marta Linkiewicz jest postacią, która przez całą swoją karierę słynie ze wzbudzania dużych kontrowersji. Mimo wizerunku skandalistki, gwiazda Fame MMA jest bardzo chętnie obserwowana na swoich mediach społecznościowych, gdzie nie raz zamieszczała swoje półnagie zdjęcia. Na zamieszczanych przez gwiazdę fotografiach zauważyć możemy liczne tatuaże, które ozdabiają jej skórę, jednak okazuje się, że kilka z rysunków zostanie niebawem usunięte! Linkiewicz potwierdziła na mediach społecznościowych, że zdecydowała się na ten krok i zadała pytanie swoim obserwatorom względem tego, czy domyślają się, o który konkretnie tatauże jej chodzi.

- Będę usuwać tatuaże. Zgadnijcie, jakie - zapytała fanów Marta Linkiewicz na swoim Instagramie.

Aby zobaczyć gorące zdjęcia Marty Linkiewicz na której widoczne są także jej tatuaże, przejdź do galerii umieszczonej poniżej tekstu.

Marta Linkiewicz

i

Autor: instagram.com/linkimaster
Najnowsze