Marta Linkiewicz

i

Autor: Screenshot Instagram/linkimaster

Marta Linkiewicz wyszła w samym bikini i zieloną twarzą. Fani będą w szoku, jej oblicze przysłania seksowne ciało! Mamy zdjęcie

2022-07-01 17:12

Marta Linkiewicz postanowiła zaskoczyć swoich fanów na mediach społecznościowych. Gwiazda Fame MMA, która przebywa obecnie na urlopie w Tajlandii, pokazała już niejedno swoje seksowne zdjęcie z wyjazdu, jednak teraz zrobiła coś, obok czego przejść się obojętnie nie da. Celebrytka pokazała się w wyjątkowo skromnym bikini z zieloną twarzą! Nie da się w to uwierzyć.

Marta Linkiewicz nie przestaje zaskakiwać. Popularna celebryka, która już nie raz szokowała swoimi zachowaniami i odważnymi ujęciami na swoich mediach społecznościowych poszła o krok dalej i pokazała swoje seksowne ciało, które zostało całkowicie przysłonięte przez jej zieloną twarz! Obok tego nie da się przejść obojętnie.

Marcelina Ziętek przypomina o istotnym święcie! Mało który Polak pamięta, a powinien, jej życzenia mówią wszystko

Marta Linkiewicz udała się na urlop do Tajlandii. Nie zabrakło jej kontrowersyjnych zachowań!

Mimo że Marta Linkiewicz przekonywała w programie Kuby Wojewódzkiego, że przeszła prawdziwą przemianę i już odcina się od wizerunku skandalistki, to nadal możemy u niej zaobserwować zachowania, dzięki którym nomen omen zdobyła sławę. W trakcie wyjazdu do Tajlandii Linkiewicz regularnie pokazywała ujęcia swojego ciała, które były bardzo, ale to bardzo gorące i niejednoznaczne. Najnowsza publikacja Linkiewicz na Instagramie także mogłaby być odebrana za seksowną, gdyby nie jeden szczegół, którym jest zielona twarz gwiazdy. Nie możemy w to wprost uwierzyć, to trzeba zobaczyć samemu.

Intymne chwile Anny i Roberta Lewandowskich. Pokazali to całemu światu, trenerka nie mogła powstrzymać uśmiechu

Aby zobaczyć najgorętsze zdjęcia Marty Linkiewicz, przejdź do galerii poniżej.

Linkiewicz szokuje. Seksowne ciało i zielona twarz

Na swojej najnowszej publikacji, Marta Linkiewicz pokazała swoje seksowne i wysportowane ciało w wyjątkowo obcisłym bikini. Co ciekawe, widok jej pięknego ciała został całkowicie przesłonięty przez twarz, na której znalazło się zielone smarowidło. Jak się później okazało, była to maseczka kosmetyczna, jednak samo zdjęcie może bez wątpienia szokować. 

Marta Linkiewicz

i

Autor: instagram.com/linkimaster
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze