Robert i Anna Lewandowscy

i

Autor: AP PHOTO Robert i Anna Lewandowscy

Intymne chwile Anny i Roberta Lewandowskich. Pokazali to całemu światu, trenerka nie mogła powstrzymać uśmiechu

2022-07-01 10:01

Robert i Anna Lewandowscy spędzają właśnie bardzo romantyczne chwile. Trenerka i kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski pokazali swoim kibicom w ostatnim czasie, jak spędzają razem radosne chwile na urlopie na Majorce. Do internetu dostało się właśnie zdjęcie, które pokazuje właśnie, jak wielkim uczuciem piłkarz darzy swoją żonę. Ona sama nie mogła powstrzymać uśmiechu.

Anna i Robert Lewandowscy udali się razem na urlop na Majorkę, gdzie spędzają naprawdę udane chwile. Piłkarz reprezentacji Polski, który ma za sobą męczący sezon w Bundeslidze, stara się odpocząć przed kolejnymi wyzwaniami, których w tym roku brakować nie będzie, gdyż przed nim występ z reprezentacją Polski na mistrzostwach świata w Katarze. W internecie pojawiło się zdjęcie, które pokazuje państwa Lewandowskich w wyjątkowo intymnej sytuacji. Trenerka nie mogła powstrzymać uśmiechu widząc, jak Robert okazuje jej czułości.

Szokująca propozycja walki ze strony Pudzianowskiego. Dostał odpowiedź, to byłby wielki hit KSW!

Robert Lewandowski odpoczywa na Majorce. Ma wyjątkowo dużo na głowie

Po skończonym sezonie Bundesligi Robert Lewandowski nie miał chwili, aby odpocząć. Praktycznie od razu gdy zszedł z niemieckich boisk, musiał stawić się na zgrupowaniu reprezentacji Polski, z którą grał w Lidze Narodów. Piłkarz i jego otoczenie cały czas pracują także nad transferem do Barcelony, przez co zawodnik nie miał chwili relaksu. Ostatecznie, wraz z żoną i najbliższymi udał się na Majorkę. Najnowsze zdjęcie, które pokazało się w internecie pokazuje, że wypoczynek bardzo służy zawodnikowi i jego ukochanej. 

Lukas Podolski przekazał znakomitą wiadomość. Kibice tylko na to czekają, zdjęcie nie pozostawia wątpliwości

Aby zobaczyć, jak Anna Lewandowska wygląda bez makijażu, przejdź do galerii poniżej.

Lewandowski nie szczędzi czułości swojej ukochanej. Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciu

Na najnowszym zdjęciu, opublikowanym przez Annę Lewandowską za pomocą Instagrama widzimy, jak zawodnik reprezentacji Polski jest w nią wtulony i całuje ją w policzek. Taki przejaw czułości ze strony kapitana reprezentacji Polski nie przeszedł obojętnie u Lewandowskiej, która wprost nie mogła ukryć uśmiechu. Miejmy nadzieję, że kapitan kadry spędzi na wakacjach jak najwięcej udanych chwil! 

Anna i Robert Lewandowscy

i

Autor: instagram.com/annalewandowskahpba
Takim autem Anna Lewandowska wozi się po Warszawie
Sonda
Czy podoba ci się Anna Lewandowska?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze