Mariusz Pudzianowski

i

Autor: KSW/materiały prasowe Mariusz Pudzianowski

Szokująca propozycja walki ze strony Pudzianowskiego. Dostał odpowiedź, to byłby wielki hit KSW!

2022-07-01 7:17

Mariusz Pudzianowski po walce z Michałem Materlą ma kolejną chwilę chwały. „Pudzian” pokazał, że może jeszcze nie raz sprawić niespodziankę i dać wielkie show swoim fanom, choć skończył już 45 lat. Wiele osób oczekuje już teraz walki z Mamedem Chalidowem, ale na nią raczej jeszcze poczekamy. Co ciekawe, sam Pudzianowski niedawno zaoferował gotowość do starcia z… podwójnym mistrzem KSW, Roberto Soldiciem! Jeszcze bardziej zaskoczyła odpowiedź Chorwata.

Po walce z Michałem Materlą posypały się propozycje, z kim mógłby zmierzyć się Mariusz Pudzianowski w kolejnych walkach. Część fanów chciałaby kolejnych starć w kategorii open, tak jak z Michałem Materlą, ale nie można wykluczyć, że sam Pudzian chciałby nieco podreperować swój ranking i stoczyłby pojedynek w wadze ciężkiej. Swoją gotowość do starcia z Pudzianowskim wyraził choćby obecny mistrz KSW wagi ciężkiej, Phil De Fries, ale trudno powiedzieć, czy włodarze chcieliby w tym momencie dać swojej gwieździe walkę mistrzowską. Gotowość do starcia z byłym strongmenem wyraził niedawno ostatni z pretendentów do pasa, Darko Stosić, który przegrał z De Friesem na KSW 67. Okazuje się, że w mediach społecznościowych doszło do jeszcze jednej ciekawej interakcji, tym razem z Roberto Soldiciem!

To byłoby starcie gigantów! Kolejny chętny na pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim, szczere wyznanie

W mediach społecznościowych wrze. Pudzianowski vs Soldić możliwe?

Roberto Soldić zapytał niedawno na swoim profilu na Instagramie fanów o to, z kim chcą zobaczyć go w klatce. Na KSW 65 Soldić stał się podwójnym mistrzem tej federacji, gdy jako mistrz wagi półśredniej odebrał pas wagi średniej Mamedowi Khalidovowi. Nic więc dziwnego, że wśród propozycji fanów znalazł się rewanż z Mamedem, ale niespodziewanie sam Mariusz Pudzianowski napisał, że… on jest następny! Jeszcze bardziej zaskakująca była odpowiedź Soldicia.

Wylał się paskudny hejt na Mariusza Pudzianowskiego. Pokazał miażdżące dowody, to już koniec

 – oo ku**a dobre to, jedziemy – zaskoczył swoją odpowiedzią Soldić. Czy faktycznie taka walka byłaby możliwa? Wydaje się, że mimo wszystko cele tych zawodników są różne, a sam Soldić może lada chwila opuścić KSW – nie od dziś wiadomo, że kusi go UFC oraz inne federacje na świecie. Z pewnością jednak takie starcie byłoby ciekawym testem dla obu zawodników!

Mariusz Pudzianowski po znokautowaniu Materli
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze