Mariusz Pudzianowski

i

Autor: KSW/materiały prasowe Mariusz Pudzianowski

Szokująca propozycja walki ze strony Pudzianowskiego. Dostał odpowiedź, to byłby wielki hit KSW!

2022-07-01 7:17

Mariusz Pudzianowski po walce z Michałem Materlą ma kolejną chwilę chwały. „Pudzian” pokazał, że może jeszcze nie raz sprawić niespodziankę i dać wielkie show swoim fanom, choć skończył już 45 lat. Wiele osób oczekuje już teraz walki z Mamedem Chalidowem, ale na nią raczej jeszcze poczekamy. Co ciekawe, sam Pudzianowski niedawno zaoferował gotowość do starcia z… podwójnym mistrzem KSW, Roberto Soldiciem! Jeszcze bardziej zaskoczyła odpowiedź Chorwata.

Po walce z Michałem Materlą posypały się propozycje, z kim mógłby zmierzyć się Mariusz Pudzianowski w kolejnych walkach. Część fanów chciałaby kolejnych starć w kategorii open, tak jak z Michałem Materlą, ale nie można wykluczyć, że sam Pudzian chciałby nieco podreperować swój ranking i stoczyłby pojedynek w wadze ciężkiej. Swoją gotowość do starcia z Pudzianowskim wyraził choćby obecny mistrz KSW wagi ciężkiej, Phil De Fries, ale trudno powiedzieć, czy włodarze chcieliby w tym momencie dać swojej gwieździe walkę mistrzowską. Gotowość do starcia z byłym strongmenem wyraził niedawno ostatni z pretendentów do pasa, Darko Stosić, który przegrał z De Friesem na KSW 67. Okazuje się, że w mediach społecznościowych doszło do jeszcze jednej ciekawej interakcji, tym razem z Roberto Soldiciem!

To byłoby starcie gigantów! Kolejny chętny na pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim, szczere wyznanie

W mediach społecznościowych wrze. Pudzianowski vs Soldić możliwe?

Roberto Soldić zapytał niedawno na swoim profilu na Instagramie fanów o to, z kim chcą zobaczyć go w klatce. Na KSW 65 Soldić stał się podwójnym mistrzem tej federacji, gdy jako mistrz wagi półśredniej odebrał pas wagi średniej Mamedowi Khalidovowi. Nic więc dziwnego, że wśród propozycji fanów znalazł się rewanż z Mamedem, ale niespodziewanie sam Mariusz Pudzianowski napisał, że… on jest następny! Jeszcze bardziej zaskakująca była odpowiedź Soldicia.

Wylał się paskudny hejt na Mariusza Pudzianowskiego. Pokazał miażdżące dowody, to już koniec

 – oo ku**a dobre to, jedziemy – zaskoczył swoją odpowiedzią Soldić. Czy faktycznie taka walka byłaby możliwa? Wydaje się, że mimo wszystko cele tych zawodników są różne, a sam Soldić może lada chwila opuścić KSW – nie od dziś wiadomo, że kusi go UFC oraz inne federacje na świecie. Z pewnością jednak takie starcie byłoby ciekawym testem dla obu zawodników!

Mariusz Pudzianowski po znokautowaniu Materli
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze