Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/Marcelina Ziętek Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek przypomina o istonym święcie! Mało który Polak pamięta, a powinien, jej życzenia mówią wszystko

2022-07-01 13:27

Marcelina Ziętek postanowiła przypomnieć o bardzo istotnym święcie! Aktorka, która prywatnie związana jest z Piotrem Żyłą, postanowiła za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych złożyć życzenia jednemu ze swoich członków rodziny, który bardzo zasłużył na uznanie dzisiejszego dnia. O tym zwyczaju powinien pamiętać każdy Polak!

Marcelina Ziętek postanowiła opowiedzieć o bardzo ważnym dniu, który jest dzisiaj obchodzony. Mimo że święto dotyczy bardzo wielu Polaków, to mało kto zdaje sobie sprawę z tej specjalnej okoliczności. Zdjęcie i życzenia złożone przez aktorkę związaną z Piotrem Żyłą mówią wszystko, powinien pamiętać o tym każdy.

Ewa Brodnicka weszła w samym staniku pod źródełko! Aż zawrzało, musiała ochłodzić swoje gorące ciało, mamy zdjęcie

Marcelina Ziętek przypomina o specjalnym dniu. Jej życzenia nie pozostawiają wątpliwości, o tym powinien pamiętać każdy

Marcelina Ziętek za pomocą swojego Instagrama przypomniała o bardzo istotnym dniu, jakim jest dzień psa. Święto, obchodzone 1 lipca nie jest dniem, który umiejscowił się jakoś szczególnie w mentalności mieszkańców Polski, co wcale nie oznacza, że nie należy pamiętać o naszych pupilach. Dobry temu przykład dała Marcelina Ziętek, która złożyła swojemu ukochanemu pieskowi życzenia za pośrednictwem Instagrama. Jej pełne uznania słowa świadczą o tym, że jest prawdziwą przyjaciółką zwierząt i darzy je wielkim uznaniem. 

Niepokojąca wypowiedź Roberta Kubicy. Nadchodzi koniec? To będzie smutny dzień dla kibiców

Aby zobaczyć najgorętsze zdjęcia Marceliny Ziętek, przejdź do galerii poniżej.

Marcelina Ziętek składa życzenia swojemu psu. Padły wyjątkowo piękne słowa

Na swojej publikacji na Instagramie, Marcelina Ziętek złożyła życzenia swojemu pieskowi, ale także wszystkim innym psiakom, pokazując, jak ważne jest dla niej dzisiejsze święto.

- Międzynarodowy dzień pieska. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich piesków. Dużo kosteczek i długich spacerków - napisała Marcelina Ziętek na Instagramie.

Marcelina Ziętek

i

Autor: instagram.com/marceepan
Sonda
Czy kibicujesz związkowi Piotra Żyły i Marceliny Ziętek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze