Ewa Brodnicka

i

Autor: Instagram/ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Ewa Brodnicka weszła w samym staniku pod źródełko! Aż zawrzało, musiała ochłodzić swoje gorące ciało, mamy zdjęcie

2022-07-01 11:31

Ewa Brodnicka zaskoczyła swoich fanów! Była pięściarka, która od pewnego czasu pojawia się w galach MMA, postanowiła pokazać na mediach społecznościowych zdjęcie, na którym chłodzi swoje ciało. Seksowne zdjęcie sportsmenki stało się prawdziwym hitem, a ona sama spotkała się z bardzo dobrym odbiorem ze strony internautów.

Ewa Brodnicka postanowiła zaskoczyć fanów na mediach społecznościowych. Była mistrzyni Europy i była mistrzyni świata federacji WBO w wadze super piórkowej, która ostatnimi czasy pojawia się na galach MMA, pokazała swoje gorące ciało, które musiała schłodzić przez wszechobecne upały. Gorące zdjęcie sportsmenki spotkało się z natychmiastowym odbiorem internautów, którzy wprost nie mogli napatrzeć się na jej wspaniałe ciało,

Lukas Podolski przekazał znakomitą wiadomość. Kibice tylko na to czekają, zdjęcie nie pozostawia wątpliwości

Ewa Brodnicka pokazuje gorące ciało. Sportsmenka musiała znaleźć sposób na upały

Nie da się ukryć, ze przełom czerwca i lipca jest gorący w całej Polsce i każdy na swój sposób musi radzić sobie ze słońcem. Swoim sposobem na poradzenie sobie z niesprzyjającą temperaturą zdradziła Ewa Brodnicka, która skorzystała ze strumyka, odsłaniając swoje ciało. Gorące zdjęcie Brodnickiej, na którym obmywa się wodą, stało się hitem, a eks-pięściarka sama postanowiła zapytać swoich fanów, jak oni się chłodzą, wystawieni na duże temperatury.

-  Wy jak się chłodzicie? - zapytała Ewa Brodnicka w swoich mediach społecznościowych.

Intymne chwile Anny i Roberta Lewandowskich. Pokazali to całemu światu, trenerka nie mogła powstrzymać uśmiechu

Aby zobaczyć gorące zdjęcia Ewy Brodnickiej, przejdź do galerii poniżej.

Ewa Brodnicka obsypana komplementami. Fani nie mogli przejść obok tego obojętnie

Gorące zdjęcie Ewy Brodnickiej spotkało się z natychmiastową reakcją fanów, którzy widząc tak piękne ujęcia sportsmenki nie powstrzymali się przed komentarzami, które komplementują gwiazdę.

- Przy tobie bym się nie schłodził bardziej gorąco, by mi się zrobiło, ślicznie - napisał jeden z fanów Ewy Brodnickiej pod zdjęciem na Instagramie.

Ewa Brodnicka szczerze o zarobkach w boksie i freak-fightach
Sonda
Czy Ewa Brodnicka odzyska jeszcze pas mistrzyni świata?
Najnowsze