Mateusz Gamrot

i

Autor: Aleh Cimachaviec / SUPER EXPRESS Mateusz Gamrot

wszystko powiedział

Mateusz Gamrot szczerze o alkoholu! Gwiazdor UFC nie robi z tego tajemnicy, szczere wyznanie

2023-02-20 9:14

Mateusz Gamrot żadnego wyzwania się nie boi, czym tylko zaskarbia sobie sympatię kolejnych fanów. W czasie, gdy polski gwiazdor federacji UFC przygotowuje się do kolejnego starcia z Jalinem Turnerem, znalazł on chwilę, by odpowiedzieć kibicom na nurtujące ich pytania. Jedno z nich dotyczyło alkoholu i tego, jak "Gamer" często po niego sięga. Okazuje się, że naprawdę rzadko.

W świecie sportów walki w Polsce nie brakuje zawodników, którzy mogą zaliczać się do grona "tytanów pracy" i bez dwóch zdań wśród nich jest Mateusz Gamrot. Polski gwiazdor UFC pomimo tego, że nie miał w najbliższym czasie na celowniku żadnej walki, wciąż był w treningu, dzięki czemu mógł przyjąć ofertę starcia już podczas marcowej gali UFC 285 w Las Vegas, podczas której zmierzy się z Jalinem Turnerem. W czasie przygotowań do najbliższego pojedynku znalazł jednak chwilę dla fanów i odpowiedział na ich pytania.

Zapytali Mateusza Gamrota o alkohol. Nie miał zamiaru tego ukrywać, wszystko powiedział

Na Instagramowym profilu Mateusza Gamrota najpierw pojawiła się relacja, jak pośród palm korzysta z uroków pięknej pogody i relaksuje się nad basenem, a chwilę później internauci mieli okazję zadać "Gamerowi" dowolne pytanie dzięki Q&A. Gwiazdor UFC odpowiedział na najciekawsze z nich, przy okazji zaspokajając ciekawość fanów.

Mateusz Gamrot szczerze o alkoholu! Gwiazdor UFC nie robi z tego tajemnicy, szczere wyznanie

Jedno z pytań dotyczyło alkoholu i tego, jak często Mateusz Gamrot po niego sięga. Jak wielu mogłoby się domyślać, przy trybie życia, jaki prowadzi gwiazdor UFC, nie ma zbyt wiele miejsca na używki, co "Gamer" tylko potwierdził. - Pare razy do roku i myśle ze w zupełności wystarczy - odpowiedział szczerze Gamrot zdradzając, że po alkohol sięga jedynie przy najważniejszych okazjach i nie raczy się nim na co dzień. 

Sonda
Czy Mateusz Gamrot zostanie mistrzem UFC?
Mateusz Gamrot o alkoholu

i

Autor: Instagram/ mateusz_gamrot screen Mateusz Gamrot o alkoholu
Mateusz Gamrot chce walki z byłym mistrzem UFC! Wylicza błędy po porażce
Listen on Spreaker.
Najnowsze