Mateusz Gamrot

i

Autor: Instagram/ mateusz_gamrot "Mateusz Gamrot"

Zawalczy na wielkiej gali!

Znakomite wieści w sprawie Mateusza Gamrota! Joanna Jędrzejczyk się wygadała, za moment wszyscy to potwierdzali

2023-02-15 8:41

Mateusz Gamrot wraca do klatki organizacji UFC i to podczas wielkiego wydarzenia. To znakomita wiadomość dla kibiców i kolejny argument za tym, by obejrzeć galę z powrotem legendarnego Jona Jonesa. Jako jedna z pierwszych wygadała się Joanna Jędrzejczyk. - Gamer wraca. Nadchodzą wielkie wieści - czytamy na Instagramie.

Mateusz Gamrot wróci na zwycięskie tory w organizacji UFC? Po znakomitych występach w kolejnych starciach, podczas gali UFC 280 "Gamer" przegrał z Beneilem Dariushem. Gamrot stoczył twardy bój, ale tym razem jego rywal okazał się mocniejszy.

- W kategorii lekkiej każda walka jest hitowa. Do końca roku chcę trochę odpocząć i pomóc chłopakom z „Czerwonego Smoka”. Chcę mieć czas, by pobawić się sportem i skorygować błędy. Od początku kolejnego roku będę patrzył w kierunku kolejnej walki. Marzec, kwiecień lub maj to termin, kiedy chciałbym wrócić do oktagonu – mówił po porażce.

Tak naprawdę wygląda życie żony Jana Błachowicza z gwiazdorem UFC! Wystarczyły dwa zdania, tak jest na co dzień

Mateusz Gamrot chce walki z byłym mistrzem UFC! Wylicza błędy po porażce

Mateusz Gamrot zawalczy na UFC 285! Wielka wiadomość nadchodzi

"Gamer" jest gotowy na powrót do ośmiokątnej klatki. Do starcia ma dojść podczas pierwszego marcowego wydarzenia. O starciu napisała Joanna Jędrzejczyk, która przyznała, że nadchodzi walka Polaka. - Gamer powraca. Wielka wiadomość już wkrótce - napisała Joanna Jędrzejczyk na Instagramie.

Po chwili dobre informacje przekazywali kolejni dziennikarze. - Dan Hooker wypadł z walki. Mateusz Gamrot wchodzi na zastępstwo, zawalczy z Jalinem Turnerem na UFC 285 4 marca - napisał na Twitterze Marcel Dorff z Eurosportu.

Artur Szpilka przekazał radosną nowinę! Gwiazdor KSW został zasypany lawiną komentarzy, wielka ekscytacja

Sam Gamrot wcześniej między wierszami zapowiadał swój powrót. - Tak się dzieje, gdy gonisz za wielkością - pisał na zdjęciu z lotniska tuż przed wylotem do Stanów Zjednoczonych.

UFC 285: Kiedy gala Jones - Gane?

UFC 285 to wyjątkowa gala. Po długiej przerwie wraca legendarny Jon Jones. Jego przeciwnikiem będzie Ciryl Gane, a stawką pojedynku zwakowany pas mistrza UFC w wadze ciężkiej. Gala odbędzie się w nocy z 4 na 5 marca 2023 roku. Transmisja w Polsacie Sport.

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze