Mirosław Okniński zrobił wielkie oczy po tym pytaniu. Kogo uratowałby z pożaru - Najmana czy Murańskiego?

2023-01-31 17:40

Mirosław Okniński był gościem redakcji "Super Expressu" przed galą FAME MMA 17. W walce wieczoru jego podopieczny zmierzy się z Kamilem Łaszczykiem. Czy Amadeusz Ferrari będzie w stanie go pokonać? Trener Mirosław Okniński zmierzył się także z trudnymi pytaniami widzów kanału KOLOSEUM. Po jednym z nich zrobił wielkie oczy.

Mirosław Okniński odpowiedział na pytania czytelników "Super Expressu" i widzów kanału KOLOSEUM w najnowszym wywiadzie. Jeden z widzów kanału KOLOSEUM na YouTube zapytał trenera Oknińskiego, kogo uratowałby z płonącego pożaru - Marcina Najmana czy Jacka Murańskiego. - Jednego i drugiego. Dałbym radę - jednego za rękę, drugiego za nogę i obu bym wyciągnął. Kiedyś tak robiłem, ale nie z płonącego budynku, ale tak wyciągałem - uśmiechał się trener Okniński.

FAME MMA zaskoczyło kibiców! Wielka niespodzianka przed galą FAME MMA 17, rzadka gratka

Po chwili jednak odpowiedział, kogo by wybrał, gdyby musiał. - Kurde, Marcina Najmana znam dłużej i pewnie, gdybym miał wybierać to bym wyciągnął jego. Jacek Murański gra i jest aktorem. Wszyscy by chcieli konflikt Okniński - Murański, ale ja jestem trenerem i bez przesady - dodał.

Oglądaj całą rozmowę z trenerem Mirosławem Oknińskim w materiale wideo.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze