MMA-VIP 3 kiedy gala Marcina Najmana? O której godzinie MMA-VIP 3 DATA Kiedy Najman - Szczena MMA-VIP 3 GODZINA

2021-10-28 12:17
Marcin Najman, Ryszard Szczena Dąbrowski, MM-VIP 3
Autor: Instagram/ MMA_VIP Marcin Najman, Ryszard "Szczena" Dąbrowski, MM-VIP 3

MMA-VIP 3 kiedy gala Marcina Najmana o której godzinie? MMA-VIP 3 DATA kiedy walka Marcina Najmana GODZINA. Marcin Najman nie wytrzymywał zbyt długo na sportowej emeryturze i po zaledwie kilku miesiącach przerwy od walk, zdecydował się wrócić do oktagonu. Na najbliższej gali MMA-VIP, "El Testosteron" zmierzy się z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim. Sprawdźcie, kiedy i o której godzinie rozpocznie się gala MMA-VIP 3 z udziałem Marcina Najmana. O której godzinie MM-VIP 3 gala Marcina Najmana. MMA-VIP Najman - Szczena DATA GODZINA.

Gala MMA-VIP 3 DATA, KIEDY. MMA-VIP 3 gala Marcina Najmana o której godzinie? 

Fani Marcina Najmana nie musieli długo się smucić, że ich ulubieniec zakończył sportową karierę. Po tym, jak w lutym na gali MMA-VIP "El Testosteron" wyszedł do klatki z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem, częstochowski pięściarz wytrzymał na sportowej emeryturze zaledwie kilka miesięcy. Przed kilkoma tygodniami Marcin Najman poinformował bowiem, że na najbliższej gali MMA-VIP 3 znów pojawi się w oktagonie, by tym razem zmierzyć się z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim. Ta informacja zaskoczyła wielu fanów freak fightu oraz sportów walki, jednak starcie Najman - Szczena na MMA-VIP 3 stało się jednym z najbardziej wyczekiwanych starć w ostatnim czasie. Dla gwiazdora programu "Chłopaki do wzięcia" będzie to zaledwie drugie starcie w MMA po tym, jak na ostatniej gali MMA-VIP 2 zadebiutował w klatce walcząc z Alanem "Psychotropem" Gruchałą. Ryszard "Szczena" Dąbrowski nie miał zbyt wiele czasu na przygotowania do walki z Marcinem Najmanem, bowiem jego poprzednia walka odbyła się w połowie czerwca. Ponad 4 miesiące przygotowań muszą jednak wystarczyć, aby dobrze zaprezentować się na gali MMA-VIP, która odbędzie się w piątek 29 października. 

O której godzinie gala MMA-VIP 3 Najman - Szczena. Gala MMA-VIP 3 kiedy, o której godzinie DATA

Kolejna gala MMA-VIP 3, na której fani freak fightu i sportów walki będą mogli zobaczyć m.in. walkę Marcina Najmana z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim, zaplanowana jest na najbliższy piątek 29 października i rozpocznie się o godzinie 19:00. W karcie walk gali MMA-VIP 3 zaplanowano aż dziewięć pojedynków, a zwieńczeniem wydarzenia i walką wieczoru będzie oczywiście pojedynek Marcina Najmana z Ryśkiem "Szczeną". Tej walki możemy spodziewać się w okolicach godziny 22:00-23:00. Dostęp do gali MMA-VIP 3 możliwy będzie jedynie po wykupieniu PPV. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE