OBRZYDLIWE WIDEO gwiazdora. NAPLUŁ rywalowi do jedzenia

2020-08-07 18:25 DaO
Derrick Lewis
Autor: East News Derrick Lewis

Zawodnicy uprawiający sporty walki muszą mieć nie tylko siłę fizyczną, ale być także odporni psychiczne na wszelkie zagrywki ze strony rywali. A te potrafią być bardzo nieczyste i robione typowo pod publiczkę. Jednak zdecydowanie przesadził zawodnik UFC, Derrick Lewis. Amerykanin pokazał w sieci obrzydliwe wideo, które spotkało się z ogromną krytyką.

Sporty walki mają to do siebie, że walka zaczyna się zdecydowanie wcześniej niż na konkretnej gali. Jeśli rywale darzą się czystą nienawiścią, potrafią przez wiele tygodni wbijać sobie szpilki w mediach oraz na portalach społecznościowych. Jest to część show, która w wielu przypadkach dodaje "smaku" wielkim pojedynkom. Są jednak pewne granice.

Joanna Jędrzejczyk chwali się ciałem w BIKINI. Fani są wniebowzięci! [ZDJĘCIA]

Te zdecydowanie przekroczył Derrick Lewis. Amerykanin walczący dla UFC niebawem zmierzy się z weteranem mieszanych sztuk walki, Aleksiejem Olejnikiem. Będzie to walka wieczoru gali UFC Fight Night, która odbędzie się z w nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu. Lewis postanowił podgrzać atmosferę przed tym starciem, ale mocno mu to nie wyszło.

PIERSI Ewy Brodnickiej zachwyciły gwiazdę PORNO. Nietypowy komplement!

Wyświetl ten post na Instagramie.
@ufc Post udostępniony przez Derrick Lewis (@thebeastufc)

Zawodnik opublikował na Instagramie obrzydliwe wideo. Widać na nim zapakowane posiłki dla zawodników. W rękach Lewisa była też porcja dla Olejnika. Amerykanin postanowił rozpakować opakowanie i... napluł na jedzenie Rosjanina. - Brakuje tu pewnych składników. Chyba trzeba dodać smaku do tej potrawy - mówił zadowolony z siebie Lewis. W sieci zawrzało. Na Amerykanina wylała się fala krytyki, która w tym przypadku jest jak najbardziej uzasadniona.

Najnowsze