Joanna Jędrzejczyk chwali się ciałem w BIKINI. Fani są wniebowzięci! [ZDJĘCIA]

2020-08-07 8:07 MD
Joanna Jędrzejczyk
Autor: Instagram/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk

Jedna z najpopularniejszych polskich sportsmenek, Joanna Jędrzejczyk, regularnie trenuje, ale nie zapomina też o ładowaniu baterii. Regeneracja z pewnością przyda się jej do nadchodzących wyzwań, a kiedy może być o nią łatwiej jak nie w miesiącach wakacyjnych, gdy słońce grzeje pełną parą? Wojowniczka postanowiła zaprezenetować swoje zdjęcia w bikini, czym wprawiła w radość rzesze swoich fanów.

Swoją ostatnią dotychczas walkę Jędrzejczyk stoczyła w marcu - tuż przed ogólnoświatowym kryzysem i wybuchem pandemii koronawirusa. Jej przeciwniczką była Zhang Weili i to właśnie Chinka rozstrzygnęła pojedynek na swoją korzyść decyzją sędziów. Od tego czasu Polce pozostało wyłącznie ciężko trenować i wierzyć, że wkrotce sytuacja unormuje się na tyle, że odbywanie się zawodów sportowych nie będzie dłużej niemożliwe.

Krzysztof Piątek wróci do Włoch?! Jego transfer negocjuje sławny klub!

Każdy sportowiec doskonale jednak wie, że częścią treningu jest także regeneracja. A tę Jędrzejczyk postanowiła wdrażać w wyjątkowo pięknych okolicznościach - wygrzewając się w wakacyjnym słońcu i korzystając z dobrodziejstw basenu oraz sauny. Nie omieszkała się przy tym pochwalić zdjęciami w bikini, czym sprawiła swoim fanom wielką przyjemność. "Super focia, mega kostium", "Kocica", "Wygląda pani rewelacyjnie" - to tylko z niektórych komentarzy zamieszczonym przez sympatyków JJ.

Właściwy wypoczynek z pewnością odpowiednio nastroi polską wojowniczkę do podejmowania kolejnych wyzwań sportowych już w najbliższej przyszłości. A znając Joannę Jędrzejczyk i jej aktywność możemy być pewni, że bez wątpienia nie będzie tutaj mowy o żadnej nudzie!

Najnowsze