Popek

i

Autor: Instagram/popek_oficjalnie Popek

Nie krępował się

Popek publicznie wypiął nagą pupę i pokazał to światu. Fani płakali ze śmiechu po tym, co zobaczyli. Zalew komentarzy

2023-07-03 12:53

Jeśli trzeba byłoby wskazać jednego z najbardziej kontrowersyjnych artystów ostatnich czasów, to na pewno wielu wskazałoby na Popka. Paweł Mikołajuw nie ma żadnych oporów, aby przekraczać kolejne granice, czego najlepszym dowodem jest najnowsze zdjęcie zamieszczone przez rapera w mediach społecznościowych. Popek postanowił pochwalić się nagą... pupą.

Popek jest doskonale znany zarówno kibicom freak-fightów, jak i muzyki. Raper nagrał kilka utworów, które w Internecie oglądały się znakomicie i dzięki temu było o nim niebywale głośno. 44-latek próbował swoich sił również w mieszanych sztukach walki. Miał okazję zawalczyć w KSW, czy też FAME MMA. Ostatni raz Popek w klatce pokazał się w marcu 2022 roku, kiedy to zmierzył się z Normanem Parke. Walka zakończyła się błyskawicznie przez kontuzję Popka.

Popek pokazał nagie pośladki. Pokazał zdjęcie prosto z Ameryki

Na razie nie wiadomo, czy 44-latek zdecyduje się na powrót do MMA, ale niczego wykluczyć nie można. Na razie Popek zwiedza świat, a konkretnie Stany Zjednoczone. Jak można wywnioskować z jego nagrania na Instastories, Popek udał się do Chicago na wyścig NASCAR. To najpopularniejsza seria wyścigowa za oceanem. Popek na Instagramie zostawił dość nietypową... pocztówkę z wyjazdu. Przy makiecie samochodu zrobił zdjęcie nagiej pupy. - Popuś znowu jest sobą! - napisał jeden z użytkowników. W innych komentarzach fani nie powstrzymywali śmiechu widząc fotografię Popka.

Najnowsze