Popek

i

Autor: East News Popek

Fani nie mieli litości

Popek pokazał się półnago i wylał się na niego wielki hejt. Od tych przekleństw więdną uszy

2023-03-17 14:19

Choć czas mija nieubłaganie, to Popek wciąż trzyma się jak nastolatek. Idol młodzieży, który jakiś czas temu zmienił diametralnie swoje życie, nie zatrzymuje się w dążeniu do świetnej sylwetki. Jednak nie zawsze jest kolorowo. Tym razem pod jego filmikiem, na którym dumnie prezentuje odkryty tors, pojawiło się sporo krytycznych głosów. Internauci nie mieli litości.

Popek już od długiego czasu nie jest kojarzony z hulaszczym trybem życia. Przez lata pokazywał w internecie, jak po królewsku się bawił. Jednak teraz daje prawdziwy przykład. Raper i zawodnik MMA regularnie publikuje filmiki z katorżniczych treningów, które mogą wytrzymać tylko najmocniejsi zawodnicy. Zerwał także z balangami i jego przemiana robi spore wrażenie. Niestety, jako osoba ze szczytu popularności, musi liczyć się również z hejtem. Ten wylał się na niego po ostatnim materiale wideo, jaki artysta i sportowiec opublikował na Instagramie. Wystarczyło krótkie nagranie, by wielu internautów zaczęło sobie używać z Popka. On sam w swoim stylu opisał multimedialny materiał z siłowni. "Król" - czytamy na jego profilu w mediach społecznościowych. O co w ogóle chodziło więc obserwującym?

Pasha pokazał się bez koszulki przed walką z Dubielem! Genialna forma. YouTuber w strachu?

Lawina hejtu po wideo Popka

Na krótkim materiale wideo można zobaczyć, jak Popek ćwiczy na siłowni. Tym razem wzmacniał górne partie mięśni. Wojownik MMA postanowił spróbować swoich sił na drążku. Choć być może faktycznie nie szło mu to jak profesjonalnemu kulturyście, to nie można odmówić mu chęci i samozaparcia. Sportowiec dawał z siebie wszystko i z pewnością to zasługuje na docenienie. Niestety, nie wszyscy potrafili to zrozumieć i na głowę Popka wylało się mnóstwo słów krytyki ze strony postrzegających się jako znawców w temacie.

Rosjanie zakpili sobie z sankcji. Na mistrzostwach świata pojawił się ich hymn i flaga, ciężko przejść obok tego obojętnie

Popek został mocno skrytykowany na Instagramie

Internet ma to do siebie, że nie wybacza nawet najmniejszych błędów. Ale niektóre komentarze pod nagraniem Popka przekroczyły granice dobrego smaku i były nacechowane stekiem przekleństw. "Popek robisz to tak ch****o, że bardziej się tego z****ć nie da. Weź się chłopie ogarnij" - czytamy w jednym z nich. "Królu kontroluj te bujanie, tak jak panujesz nad swoim imperium i będzie sztos" - poradził kolejny z fanów. "Jak się bierze co popadnie by być wielkim nie wiedząc o czymś takim jak ćwiczenia to efekty na załączonym filmie" - krytykowano dalej.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze