Przed High League 6

Pasha pokazał się bez koszulki przed walką z Dubielem! Genialna forma. YouTuber w strachu?

2023-03-17 13:17

18 marca odbędzie się gala High League 6. W walce wieczoru gali "Wysokiej Ligi" Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski zmierzy się z Marcinem Dubielem. Legendarny polski e-sportowiec wejdzie do klatki drugi raz - wraca po brutalnym nokaucie na "Owcy WK" z High League 2. Tuż przed walką pokazał się bez koszulki. Ale forma!

Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski zmierzy się na gali High League 6 z Marcinem Dubielem. To będzie walka wieczoru kolejnego wydarzenia "Wysokiej Ligi". Były zawodnik Counter-Strike: Global Offensive stanie przed szansą na wygranie kolejnego pojedynku. "pasha" nie ukrywał, że musiał zrzucić bardzo dużo do tego pojedynku. Ale aż trudno uwierzyć w tę przemianę. Nowe zdjęcia pojawiły się w sieci.

Emocjonalne słowa pashyBicepsa przed High League 6. To będzie wyjątkowa chwila: "Prawdziwi mężczyźni mogą płakać"

Tak "pasha" wygląda przed walką z Dubielem. Pokazał się bez koszulki

Czy Marcin Dubiel ma się czego obawiać? "pashaBiceps" przed walką mówił w wywiadach i na konferencji, że rywal nie ma nokautującego ciosu i o to się nie martwi. Zdaje sobie sprawę, że ścinanie wagi w pewnym momencie było już dla niego ciężkie i męczące i nie chce tego więcej robić.

Efekty są jednak fenomenalne! "pasha" pokazał się bez koszulki podczas oficjalnego ważenia przed galą High League 6. Ale forma! WOW! Zobacz zdjęcia w naszej galerii poniżej.

Marcin Dubiel może się obawiać tak dobrze wyglądającego "pashyBicepsa", ale trzeba pamiętać, że influencer nie powinien odstawiać kondycyjnie, skoro był w stanie walczyć niedawno z Kacprem Blonskym osiemnaście minut non-stop.

HIGH League 6 KARTA WALK. HIGH League 6 KOLEJNOŚĆ WALK. HIGH League 6 kto walczy na HIGH League 6 lista walk?

Kiedy gala High League 6?

HIGH League 6 odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Ponadto zapowiedziano między innymi walki z udziałem Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego, Marcina Dubiela, Lexy Chaplin, Marcina “El Testosterona” Najmana i Dariusza “Dara Lwa” Kaźmierczuka. Sprzedaż PPV trwa na HighLive.tv!

Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski przed High League 6: Tak poznał Danę White'a
Sonda
Kto wygra walkę Pashabiceps - Dubiel?
Najnowsze