HIGH League 6

i

Autor: Instagram/highleague_official HIGH League 6

HIGH League 6 karta walk

HIGH League 6 KOLEJNOŚĆ WALK. HIGH League 6 KOLEJNOŚĆ WALK. HIGH League 6 kto walczy na HIGH League 6 lista walk?

2023-03-18 20:24

HIGH League 6 KOLEJNOŚĆ WALK. HIGH League 6 KARTA WALK. HIGH League 6 kto walczy na HIGH League 6 lista walk? Po raz pierwszy w tym roku będziemy mieli okazję doświadczyć emocji związanych z galą HIGH League. Po trzech miesiącach przerwy federacja freak-fightów wraca w pełnej krasie i będzie mnóstwo ciekawych pojedynków. Na gali zobaczymy m.in. Marcina Najmana, czy Denisa Załęckiego. HIGH League 6 KOLEJNOŚĆ WALK HIGH League 6 KTO WALCZY? HIGH League 6 KARTA walk.

HIGH League 6 KOLEJNOŚĆ WALKA. HIGH League 6 KTO WALCZY LISTA WALK

Katowicki Spodek od lat nie miał okazji gościć sportów walki. Ale w sobotni wieczór to się zmieni. Po raz pierwszy w historii federacja HIGH League zawita do stolicy Górnego Śląska i fani z Katowic będą mogli wybrać się na ciekawie zapowiadające się wydarzenia. Karta walk HIGH League 6 jest bowiem naszpikowana głośnymi nazwiskami. Na sobotniej gali miało dojść także do starcia Marcina Najmana z Jackiem Murańskim, ale pojedynek ten został odwołany po tragicznych wydarzeniach związanych ze śmiercią Mateusza Murańskiego. "El Testosteron" na karcie walk został i na HIGH League 6 dojdzie do wielkiego rewanżu. Rywalem Najmana będzie Paweł Jóźwiak, z którym niedawno przegrał na Wotore i to w kilka sekund. Teraz Najman zapowiada, że weźmie odwet na szefie FEN. Ciekawie powinno być również w innych pojedynkach.

HIGH League 6 KARTA walk. HIGH League 6 LISTA WALK na HIGH League 6

Interesująco będzie przede wszystkim podczas walki wieczoru. Po raz pierwszy w przygodzie ze sportami walki Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski spróbuje swoich sił w formule MMA. Jego rywalem będzie Marcin Dubiel, który ma zdecydowanie większe doświadczenie w MMA, ale niekoniecznie będzie zdecydowanym faworytem tego starcia. Na HIGH League 6 zobaczymy również Denisa Załęckiego, czy Daro Lwa.

HIGH League 6 karta walk:

  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs. Marcin Dubiel
  • Lexy Chaplin vs. Paulina Hornik
  • Denis „Bad Boy” Załęcki vs. Paweł „Tybori” Tyburski
  • Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak vs. Marcin “El Testosteron” Najman
  • Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs. Dawid „Crazy” Załęcki
  • Konrad Karwat vs. Denis Labryga
  • Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk vs. Kacper „Ludwiczek” Bociański
  • Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak vs. Michał Cichy
  • Mateusz „Haribo” Gąsiewski vs. Roger Salla
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze