Popek

i

Autor: Instagram/ popek_oficjalnie Popek

tego jeszcze nie było

Popek z długą, gęstą brodą szczerzy złote zęby! Takiego go jeszcze nikt nie widział, wideo trafiło do sieci

2022-11-29 21:35

Dopiero co Popek mierzył się z Don Kasjo w walce wieczoru gali PRIME MMA 4, a już może odliczać dni do kolejnego wydarzenia z jego udziałem. Raper jest bowiem jedną z ważniejszych postaci federacji GROMDA i jak się okazało, wystąpił również w trailerze zapowiadającym GROMDA 11. W takim wydaniu Popka jednak jeszcze nie widzieli. Zadowolony szczerzył złote zęby przed kamerą.

Bez dwóch zdań Popek zalicza się do grona największych gwiazd polskiego freak-fightu i samą swoją obecnością na gali jest on w stanie przyciągnąć widów. Ostatnio raper i były gwiazdor federacji FAME MMA mierzył się z Don Kasjo w walce wieczoru w boksie. Pojedynek niestety dla niego skończył się bardzo szybko, gdy sędzia musiał przerwać walkę po kanonadzie ciosów Kasjusza Życińskiego. Teraz przed Popkiem kolejne duże wydarzenie, czyli gala GROMDA 11, które raper miał okazję zapowiedzieć w ciekawy sposób. 

W takim wydaniu Popka jeszcze nie było! Szczerzył zęby w mikołajowym wdzianku, pokazali wideo

Włodarze federacji GROMDA, z którą od jakiegoś czasu współpracuje Popek niejednokrotnie już pokazali, że tworzą dość "ciekawe" produkcje, które mają promować kolejne wydarzenia. Teraz głównym bohaterem trailera został Popek, który przebrał się za Świętego Mikołaja. 

Popek z długą, gęstą brodą szczerzy złote zęby! Takiego go jeszcze nikt nie widział, wideo trafiło do sieci

Już na początku filmiku wita nas szeroko uśmiechnięty Popek, który szczerzy swoje złote zęby do kamery. Później możemy dostrzec strój Świętego Mikołaja i oczywiście siwą brodę, która jest nieodłącznym elementem tego przebrania. Dodatkowo Popek dzierży w dłoni dość ubogą choinkę. W takim wydaniu fani Popka nie mieli jeszcze okazji go widzieć. 

Zobaczcie, jak Popek wyglądał bez blizn i tatuaży, klikając w naszą galerię zdjęć, która znajduje się poniżej!

Sonda
Chciałbyś zobaczyć rewanż Popek - Parke?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze