Popek zdradził datę kolejnej walki w FAME MMA! Co za przemiana, wygląda jak superbohater

2021-01-19 19:11 ŁOLI
Popek KSW
Autor: Instagram / popek_oficjalnie Popek KSW

Kolejna, dziewiąta gala FAME MMA zbliża się wielkimi krokami. Z dnia na dzień fani poznają kolejne szczegóły oraz zawodników, którzy będą walczyć w marcu na gali organizowanej przez freak-fightową organizację. Tym razem swoje uczestnictwo podczas marcowego wydarzenia potwierdził także Popek. Raper, który na gali FAME MMA 7 mierzył się z Damianem "Stiflerem" Zduńczykiem wciąż jednak nie zdradził, kto będzie jego rywalem.

Kolejne gale FAME MMA cieszą się coraz większą popularnością. Podczas ostatniej, ósmej gali, która odbyła się w listopadzie 2020 roku, w walce wieczory zmierzyli się Kacper "Blonsky" Błoński oraz Marcin Dubiel, a ich pojedynek poprzedzało starcie Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Marcinem Najmanem. Tym razem, podczas dziewiątek gali, która zorganizowana ma zostać przez freak-fightową federację w marcu, w walce wieczoru na pewno ujrzymy Patryka "Kizo" Wozińskiego. 

CZYTAJ TAKŻE: Nowy BIZNES Justyny Żyły. Wszystkim pochwaliła się w sieci, wielkie plany

Im bliżej gali, tym więcej kart na jej temat zostaje okrytych. Co prawda fani nie wiedzą jeszcze z kim raper będzie się musiał zmierzyć, jednak swoją obecność na marcowym wydarzeniu potwierdził kolejny gwiazdor FAME MMA, który przymierzany był do roli rywala "Kizo", czyli "Popek". O tym, że pojawi się na FAME MMA 9 poinformował na pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. 

Na profilu "Popka" na Instagramie opublikowany został krótki filmik, na którym raper i jeden z gwiazdorów organizacji idzie po bieżni, zwracając się przy tym do fanów. - Ram pam pam... widzimy się 6 marca. Będzie kaloryfer... again! - ogłosił swoją kolejną walkę "Popek". W materiale raper oznaczył także oficjalny profil FAME MMA. Na informacje z kim będzie mierzył się pogromca Damiana "Stiflera" Zduńczyka na FAME MMA 7 musimy jeszcze poczekać. 

CZYTAJ TAKŻE: Wytoczono mocne działa przeciwko Lewandowskiego! Padły mocne słowa, Brzęczek miał z tym problem

"Popek" zszokował przy okazji swoich fanów nowym wyglądem. Pod jednym z postów rapera, internauci nie mogli oprzeć się wrażeniu, że gwiazdor FAME MMA przypomina Wolverine'a, jednego z superbohaterów. Wszystko przez specyficzny kształt brody rapera. 

Krzysztof Diablo Włodarczyk w więzieniu! Spędzi tam wiele miesięcy!
Najnowsze