Popek

i

Autor: YouTube Tomasza Sarary / ZRZUT EKRANU Popek

Popek zszokował wyznaniem o uzależnieniu od seksu. Gwiazda FAME MMA idzie na terapię "dla zboczeńców"

2022-04-25 13:33

Wszyscy czekają na jego powrót do klatki FAME MMA. Popek w dramatycznych okolicznościach przegrał walkę z Normanem Parkiem przez kontuzję, której doznał na samym początku starcia. Na jego wyjście do oktagonu będzie trzeba jeszcze nieco poczekać. Gwiazdor muzyki i show-biznesu w rozmowie z zawodnikiem KSW Tomaszem Sararą przyznał wprost, że jest uzależniony od seksu.

Popek jest niekwestionowanie jedną z najbardziej kontrowersyjnych, ale i najciekawszych postaci w polskim show-biznesie. Popularny raper wykreował swój kontrowersyjny wizerunek muzyka i artysty. Nigdy jednak obce nie były mu sporty walki. Trenował nawet, gdy tzw. freak-fighty nie były jeszcze popularne. Popek nie szczędził skandali, ale także dawał duże emocje w klatce. Bił się m.in. z Mariuszem Pudzianowskim, Tomaszem Oświęcimskim czy "Hardkorowym Koksem" Robertem Burneiką. Ostatnio przez kontuzję przegrał z Normanem Parkiem. Po porażce udzielił obszernego i szczerego wywiadu Tomaszowi Sararze, zawodnikowi KSW.

Popek szczerze o uzależnieniu od seksu

- Kontuzja jest na tyle poważna, że... Zabierze to trochę czasu, by wrócić. Czekamy, na co pozwoli mu zdrowie. Bardzo chętnie zorganizujemy kolejną walkę - mówił w rozmowie z "Super Expressem" jeden z szefów organizacji, Krzysztof Rozpara. Przerwa może nieco potrwać. Zwłaszcza, że Popek trafi teraz na specjalną terapię.

NIE PRZEGAP! Popek pokazał, jak wygląda jego kontuzjowana ręka. Tu trzeba tylko współczuć

W rozmowie opublikowanej na YouTube nie ukrywał, że ma problemy. - Leczę się od poniedziałku i znikam na 28 dni. Idę do ośrodka dla zboczeńców, także jest dobrze. Jestem uzależniony od substancji i ch** wie, czego jeszcze... Walczę z tym. Byłem na jednej terapii, teraz idę na drugą - dla zboczeńców i to nie jest żart. Nie będę rozwijał tego tematu, bo jakbym wam powiedział, czym się różni seksoholik od Popka, to byście nie uwierzyli. Seksoholik to jakiś komplement wręcz. Przedsionek do tego, kim ja jestem - nie ukrywał.

NIE PRZEGAP! Popek zabrał głos po raz pierwszy od walki z Normanem Parkiem na FAME MMA 13! Ważny przekaz rapera, musiał to powiedzieć

Kulisy Fame MMA 13

- Jeżeli mamy tylko jedno życie, wydaje mi się, że jeśli będę miał farta to jestem w połowie. Marne szanse, ale w zasięgu ręki. Bycie Popkiem jest bardzo fajne, ale też bardzo pop******one. Jak masz duszę, k***a, wojownika, party-boya. Ciężko z tego nie korzystać! Co druga osoba chce się ze mną wódki napić - przyznał

Bilans Popka w ringach MMA

Popek stoczył w ringach MMA dziewięć pojedynków. Ostatnie zwycięstwo zanotował z Damianem Zdińczykiem, znanym jako "Stifler". Popek wygrał cztery starcia, ale w KSW triumfował tylko raz, z Hardkorowym Kokem.

Zobacz Popka bez blizn i tatuaży. Jego wygląd zaskakuje!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany