Okropne zdjęcia

Potworne rozcięcie na twarzy gwiazdy KSW! To była krwawa wojna w Szczecinie. Paskudne zdjęcia

2023-01-22 12:57

Radosław Paczuski przegrał walkę na KSW 78 z Tomaszem Romanowskim. To była piękna wojna w klatce, którą "Tommy" przypłacił poważnym rozcięciem na czole. Krew zalewała mu twarz. Fani byli zachwyceni brutalnym starciem, które trzymało poziom przez piętnaście minut. Co do powiedzenia po porażce miał Radek Paczuski?

Ale to była walka! Wiele osób nazywało pojedynek Romanowski - Paczuski "main eventem kibiców". To była niekwestionowana walka wieczoru, która zasłużyła na dodatkowy bonus. Przez trzy rundy po pięć minut Paczuski i Romanowski wymieniali brutalne ciosy i kopnięcia, rozgrzewając szczecińską publiczność do czerwoności.

Borys Mańkowski zmasakrowany na KSW 78! Mircea powalił go zabójczym kolanem i dobił, Polak padł jak rażony piorunem

XTB KSW 78: Potworne rozcięcie na twarzy Romanowskiego

Tomasz Romanowski, najprawdopodobniej przez przypadkowe zderzenie głowami, nabawił się paskudnego rozcięcia, które zdobiło jego czoło przez całą walkę. Krew zalewała mu twarz, ale mimo to był w stanie kilkukrotnie "podłączyć" przeciwnika. Paczuski wygrał na kartach punktowych jednego sędziego, dzięki czemu ogłoszono niejednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 28-29).

Paczuski po walce w rozmowie z mediami przeprosił swoich kibiców, którzy mogli poczuć się rozczarowani. Po takim starciu nikt jednak nie powinien się tak czuć. - Przepraszam wszystkich, których zawiodłem. Mam nadzieję, że jest was niewielu - powiedział Radosław Paczuski.

Michał Materla z trudem utrzymywał łzy w klatce KSW. Poruszające słowa o zmarłym bratanku

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze