Potworny pożar w zabytkowym hotelu. Strażacy ratowali życie polskich gwiazd MMA przed FEN 38

2022-01-21 10:41
Płonący hotel przed FEN 38
Autor: Jakub Borowicz / Twitter Płonący hotel przed FEN 38

Złe informacje napływają z Ostrowa Wielkopolskiego. W sobotę, 22 stycznia, odbędzie się tam gala FEN 38 z kilkoma pasjonującymi pojedynkami. Niestety, zamiast skupiać się na ostatnich chwilach przed walką, zawodnicy w przerażeniu uciekali z płonącego hotelu. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. - Dziękuje Strażakom z Ostrowa Wielkopolskiego za ratowania życia naszych zawodników i pracowników - pisał Paweł Jóźwiak, szef FEN.

Do potwornego pożaru doszło w Ostrowie Wielkopolskim. Przy płonącym hotelu działało kilkanaście jednostek straży pożarnej. Wszystko, by jak najszybciej opanować dramatyczną sytuację. Szybko okazało się, że w środku nocowały gwiazdy i pracownicy organizacji FEN. Już w sobotę, 22 stycznia, w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się gala FEN 38. Zawodnicy mogli najeść się strachu. Zwłaszcza, że momentalnie zrobiło się bardzo poważnie. Na nagraniach udostępnionych w mediach społecznościowych widać dramatyczne ujęcia.

Płonie zabytkowy hotel w Ostrowie Wielkopolskim! W akcji kilkanaście zastępów straży

FEN 38. Przed galą płonął zabytkowy hotel

O sprawie informowaliśmy już na łamach "Super Expressu". Dopiero później rzecznik prasowy FEN Jakub Borowicz i właściciel Paweł Jóźwiak poinformowali, że było naprawdę groźnie. - To była bardzo ciężka i długa noc... Dziękuje Strażakom z Ostrowa Wielkopolskiego za ratowania życia naszych zawodników i pracowników!Dzięki Bogu wszyscy są cali i zdrowi - napisał na Twitterze Paweł Jóźwiak.

Wideo z całej sytuacji opublikował na Twitterze także rzecznik organizacji, Jakub Borowicz. - W hotelu, w którym spali zawodnicy i pracownicy FEN przed galą, był w nocy pożar. Sytuacja bardzo poważna, wszystkich ewakuowano, wydaje się, że nikomu nic nie stało. Pożar gasiło 19 jednostek straży pożarnej - dodał. Według Ostrow24.tv, do szpitala z objawami podtrucia trafiły dwie osoby. Nie wiadomo jednak, czy byli to zawodnicy, pracownicy FEN czy pracownicy hotelu.

Sonda
FEN 38: Będziesz oglądał galę w Ostrowie Wielkopolskim?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze