Pudzianowski do bólu szczery o świętowaniu po walce z Materlą. Piwo przed śniadaniem? Mistrzowska odpowiedź

2022-05-28 9:01
Mariusz Pudzianowski
Autor: Oskar Karpiński / SUPER EXPRESS Mariusz Pudzianowski

To jest prawdopodobnie największe wyzwanie w karierze Mariusza Pudzianowskiego. Na KSW 70 w łódzkiej Atlas Arenie zmierzy się z Michałem Materlą. W rozmowie z dziennikarzami przed walką opowiedział, jak będzie świętował i o której wstanie. Wszystko wskazuje na to, że już o 1 w nocy planuje być w swoim domu!

Pudzianowski czy Materla? Kto wygra wielką walkę wieczoru na KSW 70? To pytanie zadaje sobie dziś wielu fanów polskiego MMA. Największa polska organizacja przygotowała naprawdę interesujący extrafight, w którym wydarzyć się może wszystko. Pudzianowski przed pojedynkiem spotkał się z dziennikarzami i odpowiedział na najbardziej nurtujące pytania przed starciem z „Bijącym Sercem KSW”. Nie zabrakło też chwili na uśmiechy!

KSW 70: Pudzianowski o świętowaniu po walce z Materlą

Mariusz Pudzianowski tryskał humorem przed galą. Choć nie jest faworytem starcia, to do pojedynku z Materlą przystępuje z wielkim uśmiechem. W rozmowie z dziennikarzami zdradził swój plan na świętowanie.

NIE PRZEGAP! Mamed Khalidov zaczepił Roberto Soldicia! Wymowne słowa legendy KSW, nie zostawił wątpliwości

- Skończymy galę o godzinie 24 i już o 1 w nocy mogę być u siebie w łóżku. Nie będzie after-party – od trzynastu lat nie było i nie będzie. Chociaż chciałbym pospać nie wiadomo jak to siódma rano obligatoryjnie bym się obudził. Oczywiście, że piwko będzie. Nawet bez śniadania dwa, bo do jednego siadał nie będę – mówił „Pudzian”.

Oglądaj całą rozmowę z Mariuszem Pudzianowskim w materiale wideo na kanale KOLOSEUM na YouTube.

Sonda
Kto wygra walkę na KSW 70: Pudzianowski - Materla?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze