Mamed Khalidov zaczepił Roberto Soldicia! Wymowne słowa legendy KSW, nie zostawił wątpliwości

2022-05-27 16:13
Mamed Khalidov i Roberto Soldić
Autor: KSW / Materiały prasowe Mamed Khalidov i Roberto Soldić

Walka Mameda Khalidova i Roberto Soldiciem to bez dwóch zdań jedno z najważniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy, chociażby na jej wynik. Chorwat nie tylko pokonał jedną z legend federacji KSW, ale również posłał Khalidova do szpitala z potwornymi obrażeniami. To jednak nie zniechęca Mameda, który chętnie raz jeszcze zmierzyłby się z Soldiciem, a przy okazji postanowił zaczepić Chorwata.

Fani Mameda Khalidova długo musieli naczekać się, aż ich idol ponownie wejdzie do klatki, co ostatecznie wydarzyło się podczas gali KSW 65, kiedy to legenda KSW zmierzyła się z wschodzącą gwiazdą organizacji, Roberto Soldiciem. Pojedynek nie poszedł po myśli Polaka czeczeńskiego pochodzenia, bowiem po porażce musiał udać się on do szpitala, a później przejść skomplikowaną operację czaszki. Jak się okazuje, to nie koniec Mameda Khalidova w federacji KSW, bowiem legendarny zawodnik chce wrócić do walki i jak się okazuje, od razu chce skoczyć na głęboką wodę.

Piotr "Szeli" Szeliga nie odpuszcza Normanowi! Gwiazdor FAME MMA napisał do Parka, znamy treść wiadomości

Mamed chce rewanżu z Soldiciem! Słowa legendy KSW nie pozostawiają złudzeń, jasny przekaz

Przy okazji zdradzania swoich planów na przyszłość, Mamed Khalidov nie tylko wyznał, że wciąż chce toczyć kolejne pojedynki, ale przy okazji ujawnił, że chce raz jeszcze zmierzyć się z Robertem Soldiciem, który nie tylko pokonał go w ostatniej walce, ale również odebrał mu pas mistrzowski wagi średniej. 

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV zaliczył potężną wtopę publicznie! Już tego nie ukryje, wszystko się nagrało

Zobaczcie, jak Mamed Khalidov wyglądał w dzieciństwie, klikając w galerię zdjęć poniźej

Sonda
Czy Mamed Khalidov powinien zakończyć karierę?

Mamed Khalidov zaczepił Roberto Soldicia! Legenda KSW domaga się rewanżu z Chorwatem

Khalidov postanowił zaczepić swojego ostatniego rywala podczas ostatniego wywiadu i wywrzeć na nim lekką presję przypominając, że podczas negocjacji przed walką rozmawiali o dwóch pojedynkach. - Roberto obiecał mi rewanż i liczę, że się z obietnicy wywiąże. Chciał walkę? Dałem mu. Była mowa o dwóch. Sprawdzimy czy jest słowny - powiedział Khalidov w "Kanale Sportowym" poruszając temat swojego powrotu do oktagonu.

Niepojęte, co Mariusz Pudzianowski zrobił ze sobą przed walką Pudzian - Materla na KSW 70! Zdębiejecie, jest się czym chwalić

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze