FAME MMA 14

i

Autor: Instagram/famemmatv FAME MMA 14 TV NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ?

Piotr "Szeli" Szeliga nie odpuszcza Normanowi! Gwiazdor FAME MMA napisał do Parka, znamy treść wiadomości

2022-05-27 15:26

Walka Piotra Szeligi z Normanem Parkiem podczas minionej gali FAME MMA 14 cieszyła się ogromnym zainteresowaniem fanów, przede wszystkim ze względu na fakt, że panowie mieli sobie co wyjaśniać w oktagonie, a ponadto walka odbyła się w klatce rzymskiej. Pomimo porażki "Szeliego", gwiazdor FAME MMA nie ma dość i nie odpuszcza Normanowi, a Parke postanowił upublicznić wiadomości, jakie otrzymuje od Szeligi.

Konflikt pomiędzy Piotrem "Szelim" Szeligą i Normanem Parkiem, który ciągnął się od kilku tygodni sprawił, że zawodnicy dostali szansę wytłumaczenia sobie wszystkiego w oktagonie podczas minionej gali FAME MMA 14. Pojedynek Szeliga - Parke był jednym z najbardziej wyczekiwanych podczas całego wydarzenia, bowiem walka odbyła się w legendarnej już klatce rzymskiej. Wyraźnie cięższy Szeliga musiał uznać wyższość doświadczonego Parka i został bezpardonowo wyjaśniony. To jednak nie ostudziło entuzjazmu Szeliego, który chętnie zmierzyłby się raz jeszcze z byłym zawodnikiem KSW i UFC.

Niepojęte, co Mariusz Pudzianowski zrobił ze sobą przed walką Pudzian - Materla na KSW 70! Zdębiejecie, jest się czym chwalić

Szeli nie powiedział jeszcze ostatniego słowa po walce z Normanem Parkiem! Gwiazdor FAME MMA nie odpuszcza Storminowi

Już po samej walce Szeliga wyraźnie stwierdził, że chciałby rewanżu z Normanem Parkiem i jak się okazuje robi wszystko, aby do tego doszło. Zaczepia też samego "Stormina" w mediach społecznościowych przypominając mu, że nie widzi przeszkód, aby raz jeszcze wejść do klatki z Normanem. Zawodnik z Irlandii Północnej postanowił pokazać, jakie wiadomości otrzymuje od Szeligi.

Marcin Najman odkrył w sobie kolejny talent i rozłożył internautów na łopatki! To po prostu trzeba zobaczyć, hit

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć rewanż Szeliga - Parke?
Norman Parke o walce z Szeligą na Fame MMA 14

Norman Parke pokazał wiadomości od Szeligi! Gwiazdor FAME MMA domaga się rewanżu od Stormina

Były zawodnik federacji KSW oraz UFC postanowił wrzucić screenshot rozmowy z Szeligą, gdzie możemy dowiedzieć się kilku ciekawych faktów. - Obiecałeś mi rewanż w K1 tej wiosny, będę na to gotowy - napisał do "Stormina" Szeliga. O ile zawodnik z Irlandii Północnej skwitował tę wiadomość śmiechem, to fani mogli się dowiedzieć, że w planach była druga walka Szeliga - Parke, która miała odbyć się jeszcze w tym roku. Zobaczymy, co z tego wyniknie, bowiem jak na razie kontrakt Normana z FAME MMA dobiegł końca jednak Parke nie ukrywał, że ma zamiar negocjować z włodarzami kolejną umowę.

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV zaliczył potężną wtopę publicznie! Już tego nie ukryje, wszystko się nagrało

Norman Parke pokazał wiadomość od Piotra Szeligi

i

Autor: Instagram/ storminnorman6116 screen Norman Parke pokazał wiadomość od Piotra Szeligi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze