Piotr "Szeli" Szeliga nie odpuszcza Normanowi! Gwiazdor FAME MMA napisał do Parka, znamy treść wiadomości

2022-05-27 15:26
FAME MMA 14
Autor: Instagram/famemmatv FAME MMA 14 TV NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ?

Walka Piotra Szeligi z Normanem Parkiem podczas minionej gali FAME MMA 14 cieszyła się ogromnym zainteresowaniem fanów, przede wszystkim ze względu na fakt, że panowie mieli sobie co wyjaśniać w oktagonie, a ponadto walka odbyła się w klatce rzymskiej. Pomimo porażki "Szeliego", gwiazdor FAME MMA nie ma dość i nie odpuszcza Normanowi, a Parke postanowił upublicznić wiadomości, jakie otrzymuje od Szeligi.

Konflikt pomiędzy Piotrem "Szelim" Szeligą i Normanem Parkiem, który ciągnął się od kilku tygodni sprawił, że zawodnicy dostali szansę wytłumaczenia sobie wszystkiego w oktagonie podczas minionej gali FAME MMA 14. Pojedynek Szeliga - Parke był jednym z najbardziej wyczekiwanych podczas całego wydarzenia, bowiem walka odbyła się w legendarnej już klatce rzymskiej. Wyraźnie cięższy Szeliga musiał uznać wyższość doświadczonego Parka i został bezpardonowo wyjaśniony. To jednak nie ostudziło entuzjazmu Szeliego, który chętnie zmierzyłby się raz jeszcze z byłym zawodnikiem KSW i UFC.

Niepojęte, co Mariusz Pudzianowski zrobił ze sobą przed walką Pudzian - Materla na KSW 70! Zdębiejecie, jest się czym chwalić

Szeli nie powiedział jeszcze ostatniego słowa po walce z Normanem Parkiem! Gwiazdor FAME MMA nie odpuszcza Storminowi

Już po samej walce Szeliga wyraźnie stwierdził, że chciałby rewanżu z Normanem Parkiem i jak się okazuje robi wszystko, aby do tego doszło. Zaczepia też samego "Stormina" w mediach społecznościowych przypominając mu, że nie widzi przeszkód, aby raz jeszcze wejść do klatki z Normanem. Zawodnik z Irlandii Północnej postanowił pokazać, jakie wiadomości otrzymuje od Szeligi.

Marcin Najman odkrył w sobie kolejny talent i rozłożył internautów na łopatki! To po prostu trzeba zobaczyć, hit

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć rewanż Szeliga - Parke?
Norman Parke o walce z Szeligą na Fame MMA 14

Norman Parke pokazał wiadomości od Szeligi! Gwiazdor FAME MMA domaga się rewanżu od Stormina

Były zawodnik federacji KSW oraz UFC postanowił wrzucić screenshot rozmowy z Szeligą, gdzie możemy dowiedzieć się kilku ciekawych faktów. - Obiecałeś mi rewanż w K1 tej wiosny, będę na to gotowy - napisał do "Stormina" Szeliga. O ile zawodnik z Irlandii Północnej skwitował tę wiadomość śmiechem, to fani mogli się dowiedzieć, że w planach była druga walka Szeliga - Parke, która miała odbyć się jeszcze w tym roku. Zobaczymy, co z tego wyniknie, bowiem jak na razie kontrakt Normana z FAME MMA dobiegł końca jednak Parke nie ukrywał, że ma zamiar negocjować z włodarzami kolejną umowę.

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV zaliczył potężną wtopę publicznie! Już tego nie ukryje, wszystko się nagrało

Norman Parke pokazał wiadomość od Piotra Szeligi
Autor: Instagram/ storminnorman6116 screen Norman Parke pokazał wiadomość od Piotra Szeligi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze