Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV zaliczył potężną wtopę publicznie! Już tego nie ukryje, wszystko się nagrało

2022-05-24 16:35
Krzysztof Radzikowski
Autor: Instagram/krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

Kiedy popularność Krzysztofa Radzikowskiego z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV dosłownie eksplodowała, siłacz postanowił wykorzystać swój sukces do maksimum i wraz z kolegami zaczął udzielać się na YouTubie, gdzie powstał kanał "Strong Ekipa". W jednym z odcinków Radzikowski wraz z towarzyszami postanowili sprawdzić się w grze "Milionerzy", gdzie gwiazdor Gogglebox TTV zaliczył konkretną wpadkę.

Nie jest tajemnicą, że Krzysztof Radzikowski w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością, który przyszła po pojawieniu się siłacza w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" na antenie TTV. Od tamtej pory Radzikowski jest niesłychanie aktywny w mediach społecznościowych, gdzie regularnie dzieli się kolejnymi faktami ze swojego życia i pokazuje swoje metamorfozy oraz efekty żmudnych treningów. Ponadto, wraz z kolegami Dominikiem Abusem oraz Konradem Karwatem Radzikowski postanowił uruchomić kanał na platformie YouTube, gdzie podczas jednego z ostatnich odcinków zaliczyć dość sporą wpadkę. 

Jeden ruch Roberta Lewandowskiego wywołał prawdziwą konsternację! Wymowny post kapitana polskiej kadry

Wpadka Krzysztofa Radzikowskiego z Gogglebox TTV. Wyłożył się na pytaniu o Mickiewicza

Gwiazdor Gogglebox TTV wraz z przyjaciółmi postanowił sprawdzić się w grze mobilnej "Milionerzy" i sprawdzić, który z nich będzie w stanie wygrać największą kwotę pieniędzy. Na przeszkodzi Radzikowskiego do triumfu stanął jednak... Adam Mickiewicz. To właśnie po pytaniu, które dotyczyło jednego z wieszczy, a dokładniej miejsca, w którym zmarł pisarz. Krzysztof Radzikowski był przekonany, że miejscem tym był Paryż, jednak dość srogo się pomylił.

Wystrojony Marcin Najman złożył ważną deklarację przed tłumem ludzi. Stanął przed ołtarzem i nie wahał się ani chwili

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć walkę Radzikowski - Pudzianowski?

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV publicznie zaliczył wpadkę. Wszystko się nagrało

Adam Mickiewicz zmarł bowiem w 1855 roku w obecnym Stambule, co szczerze zaskoczyło Krzysztofa Radzikowskiego. - W Stambule zmarł?! A co on robił w Stambule? Ja myślałem, że w Paryżu... A bo Chopin zmarł w Paryżu - tłumaczył Radzikowski uświadomiony przez kolegę, że minął się z poprawną odpowiedzią dotyczącą Adama Mickiewicza. 

Zdyszany Mariusz Pudzianowski zrobił to publicznie! W ogóle się nie wstydził, mnóstwo płynów

Sprawdźcie, jak obecnie wygląda Krzysztof Radzikowski, klikając w naszą galerię zdjęć

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze