Zdyszany Mariusz Pudzianowski zrobił to publicznie! W ogóle się nie wstydził, mnóstwo płynów

2022-05-21 11:33
Mariusz Pudzianowski
Autor: MARCIN SMULCZYNSKI / SE/ EAST NEWS Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski świetnie odnajduje się w świecie mediów społecznościowych, regularnie publikując na swoim Instagramie i Facebooku kolejne posty oraz zdjęcia i filmy szczególnie teraz, kiedy przygotowuje się do walki Pudzian - Materla na KSW 70. Ostatnia relacja Mariusza Pudzianowskiego, która pojawiła się w sieci mogła jednak zszokować jego fanów, przede wszystkim przez mnóstwo płynów i zdyszanego siłacza.

Po tym, jak Mariusz Pudzianowski błyskawicznie rozprawił się podczas swojej ostatniej walki z Bombardierem, fanom siłacza przyszło trochę poczekać na jego kolejną walkę, jednak zestawienie Pudzian - Materla elektryzuje kibiców KSW już na długo przed galą oznaczoną numerem 70, a głos w jej sprawie zabierają nawet byli zawodnicy federacji, jak chociażby Szymon Kołecki. Michał Materla to jedna z największych legend KSW co sprawiło, że Pudzianowski musiał wylewać na siłowni siódme poty, aby dobrze przygotować się do tego starcia i to dosłownie.

Szymon Kołecki bez ogródek o walce Pudzianowski – Materla! Padły mocne słowa, były zawodnik KSW już tego nie ukryje

Mariusz Pudzianowski niczego się nie wstydził. Pokazał to publicznie, mnóstwo płynów

Mariusz Pudzianowski, który od dawna bryluje w mediach społecznościowych regularnie zamieszcza na swoim Instagramie i Facebooku kolejne materiały z przygotowań do walki Pudzianowski - Materla, ale jedno z nich mogło przyciągnąć szczególną uwagę internautów. Wszystko bowiem przez fakt, że siłacz zdecydował się pokazać, jak wygląda po takim treningu i ile siły go to kosztuje.

Zapytali Borka o Artura Szpilkę! Nie miał ukrywać tego, co naprawdę myśli. Szczera odpowiedź dziennikarza

Sprawdźcie, ile Mariusz Pudzianowski waży przed walką z Materlą klikając w galerię zdjęć poniżej

Zdyszany Mariusz Pudzianowski publicznie pokazał mnóstwo płynów. W ogóle się nie wstydził

Jedna z największych gwiazd federacji KSW postanowiła uzmysłowić fanom, że przygotowanie do kolejnej walki wcale nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, o czym doskonale świadczy przepocony strój siłacza. - Wyorany, ale tak musi być. Ktoś mówi, że jest lekko. To niech sobie popatrzy... Tak jest lekko - wypalił do kamery zdyszany Pudzianowski wyciskając pot ze swojej koszulki treningowej. Gala KSW 70. na której dojdzie do walki Mariusz Pudzianowski - Michał Materla już w sobotę 28 maja.

Czesław Michniewicz nie mógł przejść obok tych słów obojętnie! Wymowny spis selekcjonera polskiej kadry

Mariusz Pudzianowski i mnóstwo płynów po treningu
Autor: Instagram/ pudzianofficial screen Mariusz Pudzianowski i mnóstwo płynów po treningu
Sonda
Kto wygra walkę na KSW 70: Pudzianowski - Materla?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze