Czesław Michniewicz nie mógł przejść obok tych słów obojętnie! Wymowny spis selekcjonera polskiej kadry

2022-05-21 8:11
Czesław Michniewicz
Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Fani reprezentacji Polski oraz Czesława Michniewicza doskonale wiedzą, że o ile trener Biało-czerwonych dobrze odnajduje się w świecie mediów społecznościowych, to raczej nie zabiera tam zbyt często głosu, komentując jedynie co ważniejsze wydarzenia w swoich życiu prywatnym i zawodowym. Tym razem jednak Michniewicz nie mógł przejść obojętnie obok tego, co usłyszał.

Już za kilka dni rozpocznie się kolejne zgrupowanie reprezentacji Polski, podczas którego Biało-czerwoni rozegrają swoje mecze w Lidze Narodów UEFA, mierząc się z Walią, Holandią oraz dwukrotnie z Belgią, co dość gorzko skomentował Sławomir Peszko. Fanom reprezentacji Polski mogłoby się wydawać, że trener Czesław Michniewicz cieszy się ostatnimi dniami wolnego przed trudnymi meczami i wszystko wskazuje na to, że tak właśnie jest. Selekcjonera Biało-czerwonych poruszyły jednak pewne słowa, na które musiał zareagować. 

Anna Lewandowska nie pozostawiła złudzeń. To koniec. Nadszedł ten moment, padły ważne słowa

Wymowny wpis Czesława Michniewicza. Selekcjoner reprezentacji Polski musiał to napisać

Sympatycy trenera Michniewicza doskonale wiedzą, że selekcjoner polskiej kadry nie jest zbyt wylewny, jeśli chodzi o media społecznościowe rzadko dzieli się kolejnymi wpisami w sieci, komentując tylko co ważniejsze wydarzenia ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Teraz jednak trener Polaków zareagował, publikując na Twitterze zdjęcie oraz wymowne tekst, który został wypowiedziany jest legendarnego już Muńka Staszczyka. 

Bayern chciał podebrać gwiazdę Barcelonie. Piłkarz zażyczył sobie fortuny, po tych żądaniach można tylko złapać się za głowę

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?

Czesław Michniewicz nie mógł przejść obojętnie obok tych słów. Zareagował na Twitterze

Wszystko za sprawą festiwalu Polsat SuperHit Festiwal, podczas którego swój jubileusz obchodził zespół T.Love. To właśnie natchniony słowami wokalisty zespołu Michniewicz postanowił opublikować wymowny wpis. - „Ojczyznę kochać trzeba i szanować, nie deptać flagi nie pluć na godło”  Muniek Staszczyk - napisał na Twitterze selekcjoner reprezentacji Polski, co bardzo spodobało się internautom licznie lajkującym wpis selekcjonera. 

Robert Lewandowski chciał uniknąć kolejnego przesłuchania. Kolejne kulisy sporu z byłym menedżerem

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze