Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

Niepojęte, co zrobił ze sobą Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV! Po tym, co zobaczyli fani ruszyła prawdziwa lawina

2022-05-08 11:55

Nie jest tajemnicą, że Krzysztof Radzikowski spędza masę czasu na siłowni oraz na treningach, gdzie robi wszystko co w jego mocy, aby jeszcze bardziej poprawić swoją formę oraz monstrualną sylwetkę. Siłacz i jedna z największych gwiazd programu Gogglebox TTV nie zwalnia tempa i tym razem zdaje się, że Radzikowski przeszedł samego siebie! Po tym, co zobaczyli fani Radzikowskiego ruszyła prawdziwa lawina.

Niewiele ludzi zdaje sobie sprawę z tego, ile Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV musiał poświecić, aby znaleźć się w tym miejscu, w którym jest obecnie. Siłacz i ulubieniec publiczności programu "Gogglebox. Przed telewizorem" od lat wylewa siódme poty na siłowni, aby utrzymać swoją sylwetkę, która robi ogromne wrażenie. Radzikowski stale pracuje nad tym, aby wyglądać jeszcze lepiej, a efektami swojej pracy regularnie dzieli się w mediach społecznościowych, gdzie co rusz spotyka się z zaskoczeniem internautów, którzy niedowierzają, że ciało siłacza może wytrzymać takie obciążenie. Tym razem jednak Radzikowskie przeszedł samego siebie, a jego forma sprawiła, że fani nie mogli się zdecydować do kogo porównać ich idola, który wygląda fenomenalnie.

Niewiarygodne, jak Mike Tyson wygląda na starość! Aż złapaliśmy się za głowy, legenda boksu fenomenalnie się trzyma

Aż złapaliśmy się za głowy po zobaczeniu, co zrobił ze sobą Krzysztof Radzikowski! Gwiazdor Gogglebox pokazał, w jakiej jest formie

Utrzymanie sylwetki, zwłaszcza takiej jakiej dorobił się Krzysztof Radzikowski jest niezwykle trudne, jednak gwiazdor Gogglebox TTV nie tylko jest w stanie utrzymać narzucony sobie poziom, ale jeszcze stale go poprawia. Po serii ćwiczeń siłowych, Radzikowski postanowił wybrać się na trening MMA a tam pokazał, do jakiego stanu doprowadził się naprawdę. Efekty zwalają z nóg nawet jego fanów, którzy widzieli już naprawdę wiele! Zobaczcie, co ze sobą zrobił Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV klikając w galerię zdjęć poniżej!

Lewandowscy wyprawili córkom wielkie przyjęcie! Tak pociechy kapitana polskiej kadry świętowały urodziny, po prostu WOW

Sonda
Czy czekasz na kolejną walkę Krzysztofa Radzikowskiego w FAME MMA?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze